2410
2553
عنوان

چرا باید به یه مادر اینو بگن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1450 بازدید | 121 پست

نه خیلی کارش زشته

معمولا یه عده میگن همدیگر رو قصاوت نکنیم و ... ولی خودشون بدتر از همه قضاوت میکنن و به همه چیز بقیه گیر میدن و مخالفت می‌کنند 

اصلا به اون چه که تو چند تا بچه داری یا دوست داری بعدا بیاری و..‌.

💚 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

ب نظر من اگه بیشتر از یه بار اینو گفته احتمالا راجع ب بچه دار نشدنش زیاد نظر دادن و روحش آسیب دیده و میخواد اینجوری خودشو محق نشون بده ...البته ک کارش پر از عقده اس و به این توجه نمیکنه ک چرا ب یه نفر دیگه زخم زبون میزنه 

ما را به کار جهان هرگز التفات نبود....! :-)
نه نیست جاریت فهم نداره

نمیدونم چرا این حرفو میگه ...

من هربار میگم بله خیلی شرایط سختیه خدا کمک کنه ...

باز یه جوری مستقیم تر میگه که اصلا نباید بچه اورد مگه آدم کوره نمیبینه مشکلاتو فلانو ...

دیگه من لال میشم

مادرِ من زمین؛ معلم ِ من طبیعت و راهنمای من شهودم است 🌱❤
2714
نمیدونم چرا این حرفو میگه ... من هربار میگم بله خیلی شرایط سختیه خدا کمک کنه ... باز یه جوری مستقی ...

شاید بچه اش نمیشه

خدایا از عمر من بگیر رو به مادرم بده.   دوستان هر کی تونست برای سلامتی مادر من یه صلوات بفرسته. ممنون
همينجوري كه نه عزيزم ولي اگه قبلش بهش كسي بگه چرا بچه نمياري حق داره درجواب اينو بگه

نه اونا نامزدند اصلا کسی توقع نداره بچه بیارن الان😂😂😂

مادرِ من زمین؛ معلم ِ من طبیعت و راهنمای من شهودم است 🌱❤

سطح فرهنگشو نشون میده نگران نباش 

تو هم بهش بگو تو دوس نداری بچه نیار خب

خدایا هزاران مرتبه شکرت من به آرزوم رسیدم🥰🤲🏻.                         ایشالله تمام اونیی ک منتظرن دامنشون رو با نی نی سالم و صالح سبز کن 🤲🏻👶🏻🤱🏻☘️.                                                                     خدایا ازت با تمام وجودم میخوام نی نی مون رو سالم بغلمون بدی 🤰🏻👶🏻😍🥰.                                                                             اگه امضامو خوندی یه صلوات بفرس برا سلامتی نی نی م یا یه آمین از ته دلت بگو 🥹🙏🏻ممنونم

منم سه تا بچه دارم هر کی بهم میرسه شروع میکنه اه و پیف کردن که وای بچه چیه یه دونشم اضافیه چه برسه به سه تا آدم عاقل فقط یه دونه بچه میاره 

واقعا اون لحظه میمونم اصلا چی جوابشونو بدم😑

دختران فرشتگانی هستند از آسمان برای پر کردن قلب ما با عشق بی پایان
2706