2703
2553
عنوان

چرا باید به یه مادر اینو بگن؟

1450 بازدید | 121 پست

من یک مادرم

دوتا فرشته دارم

از وقتی مادر شدم خیلی به آگاهی م اضافه شده ... کم و کاستی هامو در آینه ی بچه هام دیدم و من کنارشون در حال بزرگ شدنم ....

اینو یه موهبت میدونم که میتونم از بچه هام یاد بگیرم و بزرگ بشم ....

اما

نگرانی ها و دغدغه هایی هم قطعااااااا دارم

از هوای آلوده و از فساد اخلاقی تو دنیا و از شیوع اعتیاد به مواد مخدر و از انحطاط اخلاقی فراگیر و گرانی و کمبود منابع و ......

اینها رو میدونم و نگرانشم ...

اما چرا جاری من هربار منو میبینه باید بگه آدم عاقل در این زمانه بچه دار نمیشه؟؟؟؟؟

من کاری به درست و غلطی حرفش ندارم خواهشا سر حرفش دعوا نکنید... فقط بگید آیا گفتن این حرف به یک مادر کار قشنگیه؟؟؟؟؟؟

مادرِ من زمین؛ معلم ِ من طبیعت و راهنمای من شهودم است 🌱❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نه نیست

زخمــی راکـه نچشیــده ای تمسخـرمــکن. ‏آیا امیدم را از تو بِبُرم ؟در حالی که از روی احسان آنچه که ازتو نخواستم به من عطا فرمودی ...#صحیفه_سجادیه🌱 خیلی ب صلواتاتون احتیاج دارم🍀🌼
2720

جاریت شعور نداره

پودر کیک و پنکیک مخصوص کودک تولید میکنم کاملا ارگانیک و تازه بدون مواد نگهدارنده.با سویق درست میکنم و خیلی خوشمزه و مقوی هستن. اگه میخواید بچه هایی سالم و قوی داشته باشید بهم پیام بدید. 

این دفعه گفت بگو آدم عاقل اول حرف رو تو دهنش مزه میکنه بعد بلغور میکنه بیرون 

خجالت چیو داری وقتی یکی بهت بی احترامی میکنه

این قدر نگوییم باید به عقاید هم احترام بگذاریم    آنچه قابل احترام است حقایق است نه عقاید...!!   هیچ عقیده ای محترم ومقدس نیست    زیرا می‌تواند ریشه در جهل وخرافه ودروغ داشته باشد...میتواند گفتمانی از داعش یا شری سازمان یافته باشد...احترام به بسیاری از عقاید می‌تواند توهین آشکار به شعور خودمان باشد...!
2714

از حسودی هست خواهر من

روزی داریوش بزرگ دستور داد تا همه یونانیان حاضر در کاخ را به حضور او بیاورند...سپس از آنان پرسید به چه بهایی حاضرند جسد پدر خود را پس از مرگ بخورند؟ یونانیان پاسخ دادند که به هیچ قیمتی حاضر به انجام چنین کاری نیستند. داریوش سپس دستور داد هندیان موسوم به گالاتی که والدین خود را پس از مرگ میخوردند به پیشگاه بیاورند!سپس در برابر یونانیان از ایشان پرسید به چه قیمتی حاضرند جسد پدر مرده خود را روی تلی از هیزم گذاشته و بسوزانند. هندیان فریاد بلندی کشیدند و از شاه خواهش کردند که چنین سخنان کفرآمیزی را نگوید...حس میکنم که داریوش حجت را بر صاحبان هر عقیده‌ای تمام کرد. این داستان نشان میدهد که عقاید هرکس فقط از نظر خودش بی‌عیب است و اگر کسی گمان کند عقیده دیگران نادرست است حق ندارد عقیده خودش را به زور به آنها تحمیل کند.به نقل از تاریخ هرودوت؛ کتاب دوم؛ صفحه ۳۷

بش بگو به ت چه دلم میخواد ۵ ۶ تا بیارم 

با بچه نیاوردن من وضع ت درس میشه

خدایا از عمر من بگیر رو به مادرم بده.   دوستان هر کی تونست برای سلامتی مادر من یه صلوات بفرسته. ممنون

نه عین بیشعوریه واقعا

اگه از پرپر شدن هموطنای بی گناهت خوشحالی ،یا به نطفه ت شک کن یا به لقمت😏                                                     گفتند دنیا، دنیای مذاکره است نه موشک.... ما زبان دنیا را بلدیم.... اما سردار مارا با موشک زدند....
2706