2703
2553
عنوان

لذت بخش ترین روز برای یک معلم

365 بازدید | 28 پست

من امسال یک شاگرد ریاضی داشتم کلاس هفتمی که توی کرونا خیلی پایه علمی ش ضعیف شکل گرفته بود و تمام برگه هاشو خالی می گذاشت و کارش از استرس به دارو خوردن کشیده بود ..‌‌

مادرش از من خواست امسال باهاش ریاضی کار کنم من هم همیشه شاگردام کنکوری بودند و با اصرار مادر قبول کردم‌.

امروز امتحان ریاضی داشت ...

مادر شاگردم تماس گرفت و گفت نمیدونم چطور ازتون تشکر کنم پسرم اماحانشو خیلی خوب داده باورمون نمیشه که مسرمون مشکل هوش و تمرکز نداره و خیلی راحت ریاضی رو فهمیده ....

انقدررررررررر ذوق مرگم که نگید بچه ها ....

چقدر لذت داشت برام تناس این مادر ...

و اینکه چقدر خوب ازم تعریف کرد و نگفت پررو میشه☺

مادرِ من زمین؛ معلم ِ من طبیعت و راهنمای من شهودم است 🌱❤

تبریک میگم خانم معلم موفققققق😍

برای هیچکس مهم نیست تو چجوری شباتو صب میکنی پس بزار هرکی هرچی دلش خواست پشت سرت بگه و تو واسه خودت زندگی و از هر لحظه اش لذت ببر!عمرت آنقدر طولانی نیست که بخوای نگران این چیزای بیخود باشی فقط آخرش خودتی و خدات و آرزوهات پس همین سه تارو محکم بغلشون کن:)                                                                         اون لحظه ای که یه بچه ایو میخندونم و باهاش بازی میکنم همون لحظه دنیام یه درجه رنگی تر و قابل تحمل تر میشه                                       رفتن رو به کسی میگن که امده باشد ما که نیامدیم ریشه دراین خاک و وطنیم:))))                                                                                      بابا وقت خداحافظیه ولی به مامان چیزی نگو/بابا دیگه نمیکشم از درد پر بغضه گلوم/بابا اگه رفتم بدون همه اینا واسه آینده بود/بدون همه آرزوم اینه ببینم ایرانو آزاد یه روز

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

دمت گرم💗

ارزوی موفقیت

زادهِ ی بلوچ از دیار بلوچستانم🤍🐳.                                    +باب اسفنجی:هر ضربه ای ک میخورم از سادگیمه!          پاتریک:ساده نباش راه راه باش:)                                                                       باز میشه این در،صبح میشه این شب🖤🕊️.                                                                            در ستایش خاطرِ اسوده و فراغتِ بال✨🌱_
2714
تبریک میگم خانم معلم موفققققق😍

مرسی ...

من خیلی خیلی خیلی خوشحالم ...

شغل اصلی م معلمی نیس ولی افتخار میکنم که لایق قدم گذاشتن در این راه بودم و نتیجه داده برای کسی

اره حس قشنگیه.منم از معلم دخترم همیشه نشکر میکنم.دعا کن خودمم معلم شم

چقدر کار قشنگی می کنید ...

من واقعا حس خوبی گرفتم از تشکر اون مادر ....

ازینکه صادقانه اجازه داد من بدونم نتیجه ی زحماتم رو دیده

2706