2737
2734
عنوان

دانشجوی زبان ادبیات عرب یا عرب زبان ها تشریف بیارن💖

| مشاهده متن کامل بحث + 904 بازدید | 45 پست
عذرخواهی میکنم شما لحجه های حوزه خلیج فارس حالا بجز عمان بقیه رو میتونید صحبت کنید؟؟

متوجه میشم... میتونم صحبت کنم اما چون لهجه ی خودمونو داریم مسخره ب نظر میاد بخوایم لهجه های دیگه رو صحبت کنیم 

متوجه میشم... میتونم صحبت کنم اما چون لهجه ی خودمونو داریم مسخره ب نظر میاد بخوایم لهجه های دیگه رو ...

چرا مسخره؟

یعنی متوجه میشن لهجه خودتون نیست؟

مثل ایرانیی که اکسنت بریتیش داره؟؟

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره متوجه میشن  مثل لری ک اصفهانی حرف بزنه

مثال جالبی بود😁

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️
2731
😂

میشه درخواست دوستیمو بپذیرید🙏

بله چشم

خیلی ممنونم

2738

سلام وقت بخیر..من کاربرقدیمیم و میدونم شما تو پیراپزشکی خوندین الان تاپیکتونو دیدم میتونم بپرسم شما ازکجا اقدام کردین واسه اقامت؟ 

کاربراقامممم.....ازخودم گلایه دارم ..منو ازخودم جدا کن..روم سیاهه یابن زهرا ..توبرای من دعا کن..السلام علیک یا صاحب الزمان..
سلام وقت بخیر..من کاربرقدیمیم و میدونم شما تو پیراپزشکی خوندین الان تاپیکتونو دیدم میتونم بپرسم شما ...

سلام ممنونم

وقت شما هم بخیر

لاتاری ثبت نام کردم 

سلام ممنونم وقت شما هم بخیر لاتای ثبت نام کردم

اها..فکر کردم از طریق موسسه خاصی ثبت نام کردین..موفق باشین 

کاربراقامممم.....ازخودم گلایه دارم ..منو ازخودم جدا کن..روم سیاهه یابن زهرا ..توبرای من دعا کن..السلام علیک یا صاحب الزمان..
اها..فکر کردم از طریق موسسه خاصی ثبت نام کردین..موفق باشین 

سلامت باشید

سلام گلم وقتتون بخیر

در رابطه با رشته عربی که می خواین ان شاءالله بخونیدش😍

من دانشجو معلم زبان عربی هستم. 

خیلی سوال ها دارم که کسی جوابشون رو بهم نمیگه🥲🥲

شما استادی رو میشناسید که بتونه به سوالات صرف و نحوی عربی جواب بده؟ 

💔🥲

🙏🏻لطفاً برای شادی و آرامش روح همهء اموات و پدر عزیزم، هر ذکری رو که دوست داشتید، قرائت کنید...😭💔😞  #←🌸💚بِسْمِ اللّٰهِ الرَّحــْــمٰنِ الرَّحِیــْـمِ💚 {وَ ذَالنـُّونِ إِذْ ذَهَبَ مُغَاضِبًا فَظَنَّ أَنْ لَنْ نَقـْدِرَ عَلَیْهِ فَنَادَیٰ فِی الظُّلُمَاتِ أَنْ لَا إِلـَٰهَ إِلَّا أَنــْـتَ سُبــْـحَانَکَ إِنِّي کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِیْنَ (۸۷) فَاسْتَجَبــْــنَا لَهُ وَ نَجَّیــْــنَاهُ مِنَ الْغَمِّ وَ کَذَٰلِکَ نُنـْجِی الْمُؤْمِنــِــیْنَ (۸۸)}💚🌸

لایک

دوست خوبم لطفا تا آخر مطالعه بفرمایید،عزیز بزرگواری که عضو نی نی سایت هستی اگر به نظر شما حرف من اشتباه هست،اگر با عقیده من مخالف هستید کاملا حق با شماست چون من هم یک آدم هستم مثل بقیه آدم ها،با ضعف های خودم و اطلاعات ناقص که هر چقدر هم مطالعه کنم باز ناقص خواهد بود؛پس اینکه  نظر های من هم خالی از اشتباه نیست کاملا منطقی هست و من در این مورد با شما موافق هستم،ولی تمنا می کنم اگر با نظر من مخالف هستید دوست عزیز ریپلای نفرمایید،اینجا همه نیاز به آرامش داریم و واقعا حیف هست که با بحث این آرامش خدشه دار کنیم؛تاپیک تکمیلی امضا هم ببینید لینک زدم سایت خطا داد فقط اگر راهنمایی اشتباهی کردم یا اشتباهی داشتم لطف می کنید اگر دوستانه به من گوشزد کنید؛خیلی هم ممنونم؛ولی در باقی موارد لطفا بحث نفرمایید؛ممنون که درک می کنید."دانی که رویم از همه عالم به روی توست؟"یا رب مددی♥️ پ.ن:بیت بالا از جناب سعدی است. پ.ن۱:ارادتمند همه دوستان گل نی نی سایتی🌹موقع دعاهای قشنگی که می کنید به یاد من و دل خسته ام هم باشید عزیزان.💐خیلی التماس دعا دارم.🙏🏻🌷 پ.ن۲:لطفا فقط تاپیک های خنده دار و ذکرها و دعاها و سوره های مجرب برای حاجت تگم کنید. پ.ن۳:لطفا برای ظهور و سلامتی حضرت مهدی دو تا صلوات بفرستید.این روزها دل های همه پر غصه است بیاید مرهم دل هم باشیم.کپی امضا،تاپیک و عکس آزاد؛ممنون از وقتی که برای مطالعه امضای من گذاشتید؛با آرزوی سلامتی و دل شاد برای شما؛ارادتمند hanioooooo.
2706