2737
2739

دو سال و نیم پیش خواهر شوهرم اینا ک باهم شریک بودیم کل پولمونو بالا ‌کشیدن از اونموقع تا حالا همسرم بیکاره با دست خالی نمیتونه هیچ شغلی رو شروع کنه هر چی هم طلا داشتیم فروختیم دادیم ب قرض های مشترکشون

حالا چن ماهه طلاهایی ک بابام خریده بود و ماشینمونم فروختیم گذاشتیم بانک ک وام برداریم همسرم باهاش ماشین ۶تن بخره کارشو شروع کنه

منم ۵تومن پول جمع کرده بودم۱۰تومن هم وام خونگی داشتم دراومده بود میخاستم یه نیم ست کوچولو بگیرم تو مراسمای برادرشوهرم ک تازه ازدواج کرده حداقل گردنم خالی نباشه 

اونم از شانسم تا وامم در بیاد طلا انقد گرون شد ماشین از اینور گرون شد دگ واقعا بریدم

دو ساعته هر چی حساب کتاب میکنم میبینم باهاش ی انگشتر هم نمیتونم بگیرم😭آخه این چ وضعشه😔😔😔

ن خونه داریم ن ماشین ن طلا ن شغلی ک درامد داشته باشه

دگ بغض گلوم خفه م میکنه

ب هیچکس هم نمیتونم چیزی بگم ب فامیل شوهرم بگم حرف در میارن ب مامانم بگم قلبش مریضه غصه میخوره شوهرمم ک بیشتر از من فکر و خیال میکنه از ی طرف هم من بگم بدتر میشه کسی نیس حرفامو بگم یکم خالی شم😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
نمیدونم چی بگم کامل درکت میکنم ما هم کلا سرمایمون رو سال ۹۸ ریختیم تو ی ساختمون که طرف الان پولمونو ...

خیلی حال بدیه 😔پارسال یکم از مامانم پول قرض کردم گذاشتم بورس اونم اونجوری پودر شد

2706