2726

سلام بچه ها من واقعا گیج شدم، کسی میدونه دکتر ندا مقتدری هنوزم تو زهرای مرضیه هست یا نه؟ اسمش توی لیست پزشکای اونجا نبود

لطفا برای سلامتی کنجد توی شکمم صلوات بفرستید🙏 خدایا مواظب تو راهیم باش 🤲

سلام به همه دوستان.

برخلاف برخی دوستان که گفتن دکتر مریم حکمتیان خوب نیست به نظرم ایشون بسیار باسواد و با تجربه هستند درسته از سوال های بیجا خوشش نمیاد ولی فوق العاده دکتر خوب و خوش اخلاقی هستند.

و برخلاف خیلی از دکترهای که چندتاچند میفرستن پیش دکتر ایشون یک نفر یک نفر میبینه خانم ها رو و در ضمن این که میگین از این اتاق به اون اتاق میره دلیش اینکه اتاق سونو و پاپ کنار اتاق خودشه و هر بیمار هر مشکلی داشته باشه به نوبتش که برسه میره جای که خانم ها هستن.در کل به نظر من خانم دکتر حکمتیان بهترین دکتر هستند چون تشخیص هاشون فوق العادس

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوستان کسی اینجا دکتر بهاره اربابی رو می‌شناسه؟ الان یه مطب توی شاهین شهر داره می‌خوام ببینم کا ...

من از کار دکتر بهاره اربابی که شاهین شهر مطب داره راضی نبودم چون وقت نمیذاره برا بیمار ، بعدشم دستگاه کارت خوان توو مطبش نمایشیه، واسه ویزیت و دستگاه معاینه و تشکیل پرونده و .... هر چی لازم بشه باید 4 طبقه بری پایین ، دستگاه خودپرداز رفاه و انصار هم اون طرفا هست خیلی وقتا یا خرابه یا کار نمیده (از سه بار که رفتم دو بار مشکل داشتن) اینه که خیلی اعصابت سر پول گرفتن از مغازه ها به خاطر فرار مالیاتی این خانم خورد میشه ،من دو بار برای معاینه رفتم یه بار هم صرفا برای گرفتن رژیم غذایی دو سه ماه قبل از بارداری برای تعیین جنسیت که این همه تبلیغ کرده به در و دیوار زده بود، باور کن 1 دقیقه وقت نذاشت به همکارش گفت براش بنویس.3 خط نوشت که ( حذف لبنیات و مصرف گوشت قرمز و کنجد و خرما و کیت تخمک گذاری روز 10 تا 16 پریود از ساعت 10 تا 16). حیف اون همه وقتی که توو نوبت معطل شدم و کلی بالا پایین شدم و هزینه ای که دادم و این ور اون ور رفتنام برای پول نقد جور کردن که مبادا خانم دکتر بهاره اربابی مالیات پرداخت نکنه به دولت، کوچکترین احترامی که میتونه به بیماراش بذاره  استفاده از دستگاه پوز در مطب هست نه فرستادن تک تک اونها در مغازه ها .منم ترجیح میدم وقتی باردار شدم با شکم گنده جایی برم که این اعصاب خوردیا نباشه مضحکه امثال اینا نباشم.  

خدایا جونم کمک کن فرزند سالم و زیبا و با استعداد و خوش ذات و خوش بخت و اقبال نصیبم بشه ...الهی آمین🙏🙏🙏🙏
2728

دووستان من  قبلا پیش دکتر هلیا کمال ویزیت شدم بار اول خوب بود من چندبار رفتم اصلا برخوردشون خوب نبود بعدم ی ویزیت رفتم پیششون سونو پاپ اسمیر همه اینا سیصد دراومد خییییلی گروووون کارن سونو پنجاه میگیرن همه جا سی تومنه تو مطب کاغذم نمیدن این دکترایه تازه کار بدرد هیییچی نمیخورن پیشنهاد میکنم هیچووووقت سمتشون نرید تازع یکی تو مطب میگفت رفته پیشش سزارین بخیه هاش دوماه گذشته هنوز عفونت داره اگ هم میخوایید برید دکتر برید پیش کسی ک تجربه داره ن اینا دکتر هلیا کمال اصلااا خوب نیستن

من چون سابقه ی بارداری خارج از رحم داشتم استرسم برای بارداری خیلی زیاده و هیچ شناختی برای دکتر خوب ن ...

دکتر ویدا رضوی خیلی خوبه فقط روی وزن حساسه تعریف نفیسه انصاری رو هم خیلی شنیدم خورشید عراقی و نرگس لشنی هم خدایش خوبه دانشش بالاست فقط یکم زیادی مشکل ادم رو بزرگ نشون میده

استارتر عزیزی ک از ما نظر میخوای حداقل ی لایکی چیزی نشون بده نظرمون رو خوندی😐😐😐😐😐

سلام خانوما وقتتون بخیر بلاخره کدوم دکتر زنان تو اصفهان خوب و حرف اول و میزند من باداری دوم میخواهم اولادان کنم و میخوام سریع باردارشم

سبحان من 1/12/1391 زمینی شد پسرم عاشقتم

سلام به همگی ، من تازه این تاپیک رو پیدا کردم ، کسی اینجا دکتر زنان خوب که راجب به اندومتریوز اطلاعات خوبی داشته باشه سراغ داره ؟ کلا دنبال دکتر زنان با سواد تو اصفهان میگردم 

سلام . من دکترم فردوس محرابیان بود . اشغالترین دکتره تو اصفهان . یسری قرص از اول میده مثه کلومیفن و... که اصلا برا کسی که مشکلی نداره نیاز نیس که خودش عامل چند قلو زایی میشه و هیچ کدومم نمیمونن کل دوره بارداریتم مشکل پیدا میکنی . 

دکتر خوب رقایی و علیان واقعا عالی اند

اتفاقا دکتر هلیاکمالی عالی بودند من خواهرم با دکترکمال  بیمارستان غرضی سزارین شدن خیلی خوب بودند من هم برا تشکیل پرونده مطب رفتم هیچ هزینه سونو نگرفتند دکتر خوش اخلاقی هستند 

من نه ماهم تموم شده بود و به خطر کوتاهی دکتر فرحناز قاسمی (اصفهان) پسر خشگل و قدبلندم را ازدست دادم, حتی روز قبلش سونو به دکتر گفت که باید بچه را بیاریدش بیرون , آبش کم شده, جفت بزرگ شده,... اما دکتر بیسواد بیخیال گفت نه همه چیش خوبه صبر کن چند روز دیگه تا دردت بگیره طبیعی زایمان کنی 

2706