2733
2739
ممنونم hoonaz و سایا جون. امیدوارم همین طور که شما میگین باشه. خدا هیچ کس رو دست خالی از در درگاهش بر نگردونه.
عاقبت در یک شب از شبهای دور... کودک من پا به دنیا می نهد... آن زمان بر من خدای مهربان... نام شورانگیز "مادر" می نهد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ارمیتا به فال نیک بگیر منم دفعه اخر4روز زودتر پری شدم در صورتیکه کاملا منطمم
خدایامرابضاعت به ‏قدریست که نمیدانم در حق دوستانم چه دعایی کنم،امامی دانم تو ازحال آنها آگاهی،پس بهترینهارابرایشان آماده ساز که خزانه توهیچگاه خالی نمی گردد
خدایاشکرت،صدهزاربارشکرت
2731
آتاناز بیمه ها ممکنه بعضیهاشون زیرمیزی را بدهند ولی نکته اینجاست که خیلی دکترها از جمله لباف برای زیرمیزی فاکتور نمیدن و به شکل خیلی سری و یواشکی هم میخوان زیرمیزی را بگیرن مثلا باید 800 تومن نقد با خودت ببری مطب.. کارت و مارت هم قبول نیست!!
دوست جونا شما دکتر تغذیه یا مشاور تغذیه خوب سراغ دارید؟ برای دوران حاملگی خوب باشه؟ میخوام از الان تحت نظرش باشم تا خیلی الکی تپل مپل نشم و هیکلم بهم بریزه.
الهی شکرت که الهی میگویم.
2738
از سه تا متخصص زنان هم سوال کردم که برم پیش متخصص تغذیه گفتند نیازی نیست .

هر چی قبلا" میخوردی حالا هم بخور . بیشتر سبزیجات و میوه جات بخور .

در حد 3 قاشق برنجتو زیاد کن . روزی یه لیوان هم شیر بیشتر بخور . همین .
خدایا نی نی سالم به من و همسری بده .
مامانی جون من یه دندانپزشک خیلی خوب سراغ دارم . کارش عالیه .

اما در مورد انصافش نمیدونم . چون تا حالا قیمتاشو با جای دیگه مقایسه نکردم .

دکتر پژمان تیموری . خ محتشم کاشانی - خواستی تلفنش را هم واست میذارم .
خدایا نی نی سالم به من و همسری بده .
سلام دوستان
مامانی عزیز دکتر مسعود براتی متخصص ریشه دندانه(فقط پر کردن و عصب کشی) کارش عااااااااالیه ولی خوب قیمتشم خیلی بالاست
مطبش مجتمع کوثره
اگه خواستی بگو تا تل بذارم
خدایا مواظب همه نی نی ها باش.خاله ها میشه برای سلامتی همه نی نی ها یه صلوات بفرستین اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم خداجونم شکرت ...
2706