2733
2734
دوستان من پیش جهرمی زاده رفتم راضی نبودم کسی دکتر دیگه ای سراغ داره؟

عزیزم ویدا رضوی و خانجانی عالین من پیش ویدا بودم خیلی به بیماراش بها میده ولی خیلی وسواس داره سونو ازمایش زیاد میده پول داغت میکنه

ومن خانجانی و پیشنهاد میدم کارش خوبه

درواز شیرازه

خدایا پسرمو سالم و سلامت بهم ببخش الهی آمین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام دوستان کسی دکتر مریم حکمتیان رو میشناسه؟ چطورهستند؟

من برای آمادیکک بارداری رفتم به دلم ننشست همش ازین اتاق به اون اتاق می دوه یکی رو معاینه می کنه هم زمان بامن حرف می زنه وسطش یکی دیگرو سو نو می کنه حالا شاید به دل من ننشست یه بار برید ببینید مطبشم کوچیکه چهار ساعت رو پا بودم چه میشه کرد دیگه ...

سلام دوستان کسی دکتر مریم حکمتیان رو میشناسه؟ چطورهستند؟

اصلا وقت نمی ذاره هم خودش و هم ماماش بد اخلاقن یعنی اگه بری اینجا خودت باختی من برای آمادگی بارداری رفتم اصلا راضی نبودم یه کارت خوان نمی ذاره مبادا دو ریال مالیات بده مالیاتو فقط ما باید بدیم بعد یه دستشویی تو مطبش نمی ذاره باید چهار طبقه بری پایین تو پارکینگ بری دستشویی بعد بری پیشش سونو... 

دکتر مریم حکمتیان دکتر با سوادی هستن ولی برای بیمار وقت نمی ذارن دائم از این اتاق به اون اتاق می دون نمی فهمی دارن با شما حرف کی زنن یا یه نفر دیگه من از ادامه درمان با ایشون منصرف شدم 

عزیزم ویدا رضوی و خانجانی عالین من پیش ویدا بودم خیلی به بیماراش بها میده ولی خیلی وسواس داره سونو ا ...

آدرس و شماره تلفن دکتر خانجانی رو دارید بهم بدی؟اسم کوچیکش چیه؟مرد یا زن؟ممنون

2738
آدرس و شماره تلفن دکتر خانجانی رو دارید بهم بدی؟اسم کوچیکش چیه؟مرد یا زن؟ممنون

دکتر بهمن خانجانی اول چارباغ بالا سمت درواز شیراز جنب داروخانه وحید ینی ازداروخانه بپرسی میگه بهت

خدایا پسرمو سالم و سلامت بهم ببخش الهی آمین

دوستان اگر از iui تون نتیجه گرفتید میشه بگید دکترتون کی بوده.. ممنون میشم...البته دکتری که توی مطب انجام بده...

خدا جونم شکرت...و توکل علی الحی الذی لا یموت...لا حول و لا قوه الا بالله... انما اذا اراد شیئ ان یقول له کن فیکون فسبحان الذی بیده ملکوت کل شی و الیه ترجعون
سلام عزیزم شما امسال تجربه آقای دکتر کریمی را داشتید؟  من مرداد عمل میومکتومی کردم و هنوز درد ...

سلام گلم ببخشید دیر جواب دادم بله خواهرم زایمان داشتن و فوق العاده بودن خیلی خوش دستن اصلا مشکلی پیش نیومد و جای بخیه هام نموند...

الهه ناز مامان امیرحسین"35w" سلام منم تو بیمارستان بهشتی میام پیش خانم دکتر هتاو قاسمی طهرانی می ...

مگه دکتر قاسمی تهرانی بیمارستان الزهرا نیستن من هشت نه ساله می رم درمانگاه بهشتی چرا تا حالا تو لیست پزشکا ندیدمشون ولی تعریفشونو خیلی شنیدم تو لیست پزشکای الزهرا فقط دیدمشون

kosar_69 عزیز باورت می شه من تا بحال اسم این د کتر رو نشنیدم؟؟؟!!!!!!!!!!! اگه میای بهشتی چرا یه دکت ...

سلام ببخشيد دكتر شهشهان چطورن؟من الان تازه باردار شدم پيش ايشون ميرم

دوتا بارداري پوچ داشتم قبلا

يه مدت پيش دكتر روح الامين مي اومدم واسه كيست تخمدان ولي براي نوبت خيلي اذيت ميشدم

هر كسي ميتونه كمكم كنيه ممنون ميشم  

خدایا تشکر از نعمتی که به من و همسرم بخشیدی😍😍😍 
2706