2726
پیش یه دکتری توی شمس آبادی رفت

آهان دکتر سَرتاج

هر کسی میره پیشش اول براش یه آز کامل مینویسه و بعد براش درمان رو شروع میکنه

زن داداش که راضی بود

فروش ویژه لباس و زیورآلات اورجینال هندی برای دیدن همه ی کارها از پیج 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینو یکی از دوستان نوشته

mamannadia

1392/4/9 12:33 ق.ظ

من برای زایمانم توعسکریه بودم بخش vipعالیه حتی بهتراز بیمارستان خانواده اتاقا بزرگ مبله وتمییزاز نظر رسیدگیم خوب بود.

فروش ویژه لباس و زیورآلات اورجینال هندی برای دیدن همه ی کارها از پیج 
.

عسگریه کجاست???

دکترش کی بوده مامان نادیا?
مهم نیست آخرین زلزله زندگیت چند ریشتر بود...مهم نیست که در آن زلزله چه چیزهایی رو از دست دادی!! مهم این است که دوباره از نو بسازی...جهانت را؛ زندگیت را؛ باورت را ....مهم شروع دوباره است ...
2728
عسکریه که خ سروش خ عسکریه هست. یه بیمارستان خیریه هست مثل حجتیه از قدیم بوده ولی الان خیلی بهش رسیدن و تمیز و خوبه
یکی از فامیلای ما هم پیش دکتر آقایی میرفت دوران حاملگی تو عسکریه خیلی راضی بود
بچه ها اینجا کسی حاملست؟
یه خاطره زایمان خوندم که دکتره مینو موحد بوده خیلی بد بود. می خوام لینک بدم بخونید ببینید به نظرتون واقعیه یا واسه بد کردن دکتره. من یکم مشکوکمممممممممممم
اگه حامله نداریم بذارم
به مد پوشان عالم بگویید: آخرین مد کفن است
نیلوجان یکی دوماه پیش یکی از دوستان اینجا کپی کرد که متاسفانه یک فرشته کوچولو که دکترش مینو موحدی بوده توسعدی مشکل پیدا می کنه و به دلیل سهل انگاری بیمارستان الان ...و بسیار مشکل داره
البتههمون موقع شک برانگیز بود و به نظر تعدادی از بچه ها نمی شد روش مطمئن بود و مشخصه یا تاریخ زایمان و... هم نبود که بشه نسبت بهش مطمئن بود
والله نمیشه تو این دنیای مجازی به چیزی اطمینان کرد.مخصوصا اینکه بیمارستان مذکور خیلی بچه ها توش زایمان دارند وغیر دلچرکینی وترس چیزی نم گذارد
جالبه یکی دوهفته پیش هم کاربری با نام مامان گندم سروصدا کرد
نمی دونم خوندید یانه ولی کلی خانم باردار را متاثر کرده بود گفته بود همسر و فرزندش توتصادف مردند و شروع به خاطره نویسی کرده بود حتی وبلاگ برای انها داشته و عکس های متفاوت از بچه و پدرش
که یکی از کاربرها به سن ذکرشده بچه شک می کنه سرچ می کنه می بینه عکس ها از یک وبلاگ ترکی کپی شده و بچه 3سالشه
و بعد که معلوم میشه گندم دیگه نمیاد
بنابراین ما در این مورد از صمیم قلب ارزو می کنیم این هم دروغ برای خراب کردن دکتر و بیمارستان باشه
و انشالله خدا به همه مادران کمک کند تا فرزند سالم و صالح بدنیا بیاورند و انها که منتظرند هرجه زودتر دامنشان سبز گردد
خدایامرابضاعت به ‏قدریست که نمیدانم در حق دوستانم چه دعایی کنم،امامی دانم تو ازحال آنها آگاهی،پس بهترینهارابرایشان آماده ساز که خزانه توهیچگاه خالی نمی گردد
خدایاشکرت،صدهزاربارشکرت
من هم معتقدم که صحت نداره
خداوند به سه طریق به دعاها جواب می دهد: او می گوید آری و آنچه می خواهی به تو می دهد. او میگوید نه و چیز بهتری به تو می دهد. او می گوید صبر کن و بهترین را به تو می دهد
سلام به همه دوستان. اینجا در مورد دکترای اصفهان خیلی نظر داده شده. منم تازه عضو این سایت شدم و یه کم گیج کننده‌ست. اگه بخواید اسم 5 تا از بهترین دکترهای زنان اصفهان رو بگید کیا رو معرفی میکنید؟
ممنون میشم کمکم کنید. من چند سالیه که اصفهان زندگی میکنم و اصلا دکترای خوب اینجا رو نمی‌شناسم
آلیس جان بگوانتظارت چیه؟
مرد یازن
جهت چی؟
خدایامرابضاعت به ‏قدریست که نمیدانم در حق دوستانم چه دعایی کنم،امامی دانم تو ازحال آنها آگاهی،پس بهترینهارابرایشان آماده ساز که خزانه توهیچگاه خالی نمی گردد
خدایاشکرت،صدهزاربارشکرت
2706