2703
2553

من توی نی نی سایت خیلی از دکتر مرجان حقیقت تعریف خواندم و با اینکه دکترم خانم دکتر شیخ الاسلام بود عوضش کردم و رفتم پیش مرجان حقیقت که بزرگترین اشتباه زندگیم را انجام دادم

اولا که هر دفعه باید ۳تا۴ ساعت می نشستم توی مطب تا نوبتم بشه

دوما که از هفته ی ۳۳ منا به استرس انداخت که داری زایمان زودرس می کنی و منا بست به دارو و آمپولهای بتامتازون و ....

بعد از یک هفته فهمید اصلا هفته های منا اشتباه حساب کرده و منا بستری کرد بیمارستان تا زایمان کنم و من اصلا علائم زایمان نداشتم و مرخص شدم

بعدم هم با معاینه کیسه آب من نشت پیدا کرد و پس از سه روز باز شد 

ساعت ۱۰ شب رفتم بیمارستان میلاد باهاش تماس گرفتن گفت من نمیام بستریش کنید و از صبح بهش آمپول فشار بزنین

منا شب بستری کردن حتی یک سرم بهم وصل کردن ولی بستنش و صبح اومدن بازش کردن آمپول فشار را زدن و رفتن

من ماما همراهم خیلی بهم کمک کرد تا آمادگی زایمان طبیعی را پیدا کنم 

خانم دکتر ظهر اومدن و گفتن تا ساعت ۴ بعدازظهر ۱۸ ساعت میشه که کیسه آبت باز شده و اگر تا اونموقع نزاییدی سزارین میشی

ساعت ۲ هم اومد گفت تازه ۴سانتی و کمه بیارینش اتاق عمل 

رفتم اتاق عمل منا دوبار بی حسی از کمر کردن بی حس نشدم بیهوشم کردن 

بعد از عمل ۵روز از سردرد اسپاینول گریه میکردم بیچاره شده بودم

بعد از ۵روز به خاطر تب و لرز شدید بستری شدم بیمارستان دوباره و معلوم نشو عفونت از چیه بعد از پایین اومدن تبم مرخص شدم و سه روز بعدش بخیه هام عفونت کرد

خلاصه حسابی طولانی شد متنم 

ولی من از ایشون به هیچ عنوان راضی نیستم

اصلا بچه ام را تا ۲۰ روز بغل نکردم 

خیلی روزای سختی بود 

اینم باید بگم که واقعا از بیمارستان میلاد ناراضیم .پرستارها و ماماها بد نبودن ولی کادر پزشکیش خیلی بد بود و همچنین بر عکس ظاهر تمیزش آلوده است 

خیلی هم گرونه و اصلا در برابر پولی که میگیره سرویس نمیده

گول ظاهرش را خوردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من توی نی نی سایت خیلی از دکتر مرجان حقیقت تعریف خواندم و با اینکه دکترم خانم دکتر شیخ الاسلام بود ع ...

وااااای اصلن خوب نبوده 😨.... قشنگ درکتون میکنم خیلی بده دکتر خوب نباشه .... عاخه پس چیکار کنیم کدوم دکتر زنان توی اصفهان واقعا خوبه ... گیج شدم همشون ی جای کارشون اساسی ایراد داره😐

2720

من پیش خانم دکترکمال ویزیت شدم عااالی بودن خیلی وقت گذاشتن سر صبروحوصله مطبشم اونجوری نیست ک حالت بد بشه از. شلوغی واسه هرمریضی وقت میزاره

ادرسشم چهارباغ بالاس شماره مطبش ۶۲۰۵۶۰۹

2714

خانم دکتر هلیا کمال خییلی عالی هستن من پیش ایشون ویزیت شدم  خیلی ب مریض اهمیت میده و وقت میزاره قبلا پیش قدیری رفتم خیلی پاس میدن ب یکی دیگ  اصلا نمیزاره سوال بپرسیم 

من پیش خانم دکترکمال ویزیت شدم عااالی بودن خیلی وقت گذاشتن سر صبروحوصله مطبشم اونجوری نیست ک حالت بد ...

سختگیری نمیکنن واسه اینکه بنویسن سزارین؟من میخوام پزشکموعوض کنم اینبارمیخوام برمبنای سختگیری راجع به سزارین انتخاب کنم.ازطبیعی میترسم

بالاخره منم مامان شدم.روز11اردیبهشت 1398 دخترکوچولوی من ساعت16و35 دقیقه به دنیا اومد😍😍😍
2706