2726
من علت سقطام ایپنی انعقادی اسپرم و همچنین رحمم هم تک شاخه...دکتر شرکت برا مشکل ایمنیم میرم پیشش پزما ...

عزیزم منم امروز رفتم پیش دکتر پژمان منش بنظرتون خوبه؟من برا iui رفتم

اميرحسين مادر،به زندگی مامان و بابا خوش اومدی بادل معصومت برا همه مادرای منتظر نی نی دعا کن عزیزدلم "خدایا هزاران مرتبه شکرت"👪

خواهشا دکتر فردوس محرابیان رو انتخاب نکنید

نوبت دهی شون افتضاحه منشی ای دارند بسیار بد اخلاق من قبل پریودی لکه بینی در حد ۲ یا ۳ بار داشتم رفتم پیشش گفت من سونویی که تهران گرفتی رو قبول ندارم منو فرستاد اونجایی که مد نظرش بود ولی قبل هر آزمایش و سونو بهم گفت تنبلی تخمدان دارم و حسابی بهم استرس داد ولی با آزمایش مشخص شد مشکلی ندارم ویه سری دارو بهم داد که بدتر شدم و حالا گاهی دو سه روز قبل پریودی لکه بینی دارم تهران پیش دکتری که رفتم گفت مشکل خاصی نبوده و نیاز به دارو نداشتم حلالش نمیکنم واقعا بی مسئولیت هستش باعث شد بچه ی یکی از فامیلامون موقع تولد احیا بشه و الان بعد سه سال نمیتونه راه بره 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دکتر ویدا رضوی دکتر خوبیه مخصوصا در مورد ناباروری ولی الان بری آذر ماه نوبت میده بهت 

دکتر شمس تو امادگاه هم دکتر خوبیه ایشون آقا هستن

دکتر فرشته حقیقت و شیوا امینی هم جزو دکترای خوب زنان زایمان در اصفهان هستن 

2728
بچه ها سلام الهه ناز مامان میشه به منم کمک کنید بگید که دکتر احمدی بهتره یا دکتر کلانتره برای عمل هی ...

سلام گلم.ببین این دوتا هردوعالین یه جورایی احمدی استاد کلانتره

الان کلانتر خوب جوونترو با حوصله و قبراق تره و احمدیم کا خدای تجربه هستش.احمدی قلبش خیلی پاکه و مذهبیه.همه کاراشو با اسم الله شروع میکنه.توی عملا من کلانترو دیدم.و احمدیم دیدم.کلانتر فرزو تندو تیزه.احمدیم ارومو متامل.هر کدومو که وقتت دادن برو شک به هیچ کدوم نکن.هر دو عالین. فقط بسپار به خدا که هر کدوم دستشون برات بهتره بشه

منم بر اساس حرف بچه های تاپیک رفتم پیش نوشین جهرمی زاده،اما روز زایمان افتضاح بود منو بردن اتاق عمل،بهم گفت یه دکتر دیگه داره عمل میکنه نیم ساعت لرزیدم زیر باد کولر 

بعد عمل تا چهل روز درد شدید داشتم،مثه یه خیاط ناشی بخیه ها را بالا پایین زده بود،لبه هاش بیرون بود تا یکسال روش قرمز بود و میسوخت

زجری کشیدمااااااااا

سلام خدمت دوستان عزیزم من اصفهانی نیستم ولی ساکن اصفهانم ۳سال و نیمه که ساکن اصفهان شدم موقع زایمانم اومدم اصفهان همینجا هم موندم دکترم تو اصفهان مرجان لباف بود خیلی دکتر خوب خوش اخلاق صبور متین و همه چی تموم بود ولی درکنارش یک سری مشکلات هم داشت گروه خونی من o- هستش و اول بارداری به مشکل خوردم به دلایلی خونریزی داشتم که بخاطر گروه خونی منفی حتما باید درصورت خونریزی امپول رگامو تزریق میکردم ولی متاسفانه هیچکس نگفت و تایید نکرد خودم ایام بارداری شهرستان بجنورد بود بعد گذشت بیست روز بعد از شروع خونریزی همونجا رفتم زیر نظر ۱دکتر دیگه واز طریق خواهرشوهر و تل همزمان زیر نظر دکتر لباف هم بودم خداروشکر دکتر خودم سریع تشخیص داد که باید بیست روز قبل این امپول تزریق میشد ولی خداروشکر قبل بروزهراتفاقی تونستم اپول رو بگیرم واستفاده کنم والا اگه حین خونریزی خون من با جنین مخلوط میشد احتمال از بین رفتن جنین یا ناقص شدنش حتمی بود وحتی بعد ۲ماه دکتر خودم  برای جذب لکه خون پشت جفت که روز به روز داشت بیشتر میشد قرص ایزوپرین و تجویز کردن که باز هم دکتر لباف رد کردن ولی من با تجویز دکتر خودم به خوردن قرصها ادامه دادم و خداروشکر بعد گذشت ۱۰ روز خونها جذب شد و مشکل من به کلی برطرف شد خدارو شکر پسرم سالمو و سلامت بدنیا اومد البته عمل سزارین تو اصفهان بود و به دست خود دکتر لباف دست عملشون هم خوب بود،حالا دوباره ۱ بچه توراهی دارم و شدیدا دنبال ۱دکتر خوب بدون نقص تو اصفهان میگردم

سلام دوستان من تازه قصد دارم که بارداربشم.دارم اطلاعات کسب میکنم راجع دکتر و بیمارستان.من فوق العاده ادم حساس و ترسوییم.میخواستم بهم دکتر زنان خیلی خوب و بیمارستان خیلی خوب معرفی کنید؟ آیا دکتر نوشین جهرمی زاده خوبه؟ بیمارستان عسگریه چطوره؟ لطفا اگه اطلاعاتی دارین بهم بگین ممنون میشم

سلام دوستان 

من ازدواج نکردم و متاسفانه خونریزی ام از اسفند 96 یهویی قطع نشد خلاصه فروردین رفتم پیش خانم دکتر مرجان حقیقت و تا مرداد ماه با قرص یاسمین و ماه آخر مجسترول هم اضافه شد کنترل شد خونریزی ... ولی چون میوم داشت رحم ام  خانم دکتر گفتن رحم بزرگ شده و باید در بیاری ... منم مجرد خیلی هول کردم و رفتم پیش آقای دکتر کریمی ... ایشون 20 مرداد من را عمل کردند و فقط میوم را برداشتن و گفتن آندومیوزیس یا همون ضخامت جداره رحم دارم و باید سریعتر ازدواج کنم ....

اما بعد از عمل من خیلی خیلی اذیت شدم افتضاح .. همه اطراف بخیه خون مردگی داده بود و درد فوق العاده شدید داشتم و یبوست و بواسیر و واااای افتضاح ... 8 روز بعد عمل که رفتم نخ بخیه را پرستاران کشید و خودشون مسکن ام را قوی تر کردن و برای خونریزی قرص اووستاپ آل دی دا دن یکی صبح و یکی شب ... عوارض این قرص افتضاح بود ریزش شدید موی سر و بهم ریختن پوست صورت و لک شدن و مرتب استفراغ کردن تازه خونریزی کامل قطع نمیشد . گفتند بعد که تمام شد پریود میشی و روز 5 پری بیا .... پریودم افتضاح با خونریزی فوق العاده شدید تازه من کم خونی شدید با هموگلوبین 7 دارم ... الآن یک شنبه همین هفته روز 5 پری و باید برم مطب دکتر کریمی ولی 

خیلی شک دارم و دودل ام ... 

چون هنوزم جای بخیه ام تیره از دور بنفش ارغوانی و از نزدیک قرمز . هنوز درد دارم و من از اوایل اردیبهشت تا روز عمل 20 مرداد قرص یاسمین (حدود 6 بسته میشه ) خوردم بدون هیچ عارضه ای اما با قرص اووستاپ که دکتر کریمی دادند افتضاح عارضه داشتم و عمل هم که هنوز درد دارم و جای بخیه هست  

بنظرتون چیکار کنم ... تو رو خدا دکتر خوب میشناسید معرفی کنید خیلی ترسیدم و استرس گرفتم 

ممنون

سلام عزیزان دکتر زنان خوب در اصفهان اگه مرد میخواید دکتر کریمی عالیه خوش دسته هزینشم خیلی مناسبتر از ...

سلام عزیزم شما امسال تجربه آقای دکتر کریمی را داشتید؟ 

من مرداد عمل میومکتومی کردم و هنوز درد دارم و جای بخیه ام قرمز تیره است و ...

خداییش خانم دکتر مرجان حقیقت خیلی خوب وبا دقت وقت میزاشتن. .. فقط حیف که گفتن باید رحم را دربیاری (البته درست هم گفته بودن تنها درمان خونریزی ضخامت رحم همینه ... اما برای کسی که نمیخاد باردار بشه  و متاهل . نه من که مجردم ) من پیش خودشون عمل میکردم 

نمیدونم خوبه دوباره برم پیش خودشون 

دوستان کجایین؟بیایید راهنمایی کنید هول کردم 

2706