2726
راستی اینم بگم :
هم بیمارستان بهشتی زایمان می کنه هم بیمارستان سعدی . زن برادرم توی بیمارستان سعدی کار می کنه . می گه اونجا هم معروفه . و اکثر همکارا (چه توی بهشتی چه توی سعدی ) خودشون می رن پیش ایشون.
امیرحسین من:صدای زیبایت،زیباترین ترنم عاشقانه است.. به وجد می آیم از بودنت در کنارم آپلود عکس
من خانم برادرم پیش دکتر احمدی بود خدا را شکر راضی هم بود
دختر عموم هم بارداری اولش بعد زایمان نی نی اش فوت کرد برا بارداری دومش تحت نظر دکتر خانجانی بود که خدارا شکر الان پسرش 3 سالش و برا بارداری سومش هم اونجاست.من خودم اصفهان ساکن نیستم و الا دکتر خودم را هم معرفی می کردم
شادو موفق باشی.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من فقط می دونم که این مینو موحدی خیلی جالب نیست. نمی دونم چطور اسم در کرده. خیییییییییییییییلی پولکیه . اصلا تشخیصش خوب نیست. اصلا احترام نمی ذاره به مریض. خیلی هوله یه ثانیه از دست نده . بچه خواهر من که سقط شد صد در صد تقصیر این به اصطلاح دکتر بود که هیچ مسئولیت پذیر نیست.
خود منو دکتر کلانتر به دنیا اورد خواهرمو رغایی مامانم میگن جفتشون عالی بودن
ولی نی نی های آبجیمو اسلامیان و وکیلی که من دیدم واقعا خوب بودن دوتای اولی مردن و اون دوتا دیگه زن
2728
سلام خانوما

من از دکتر ماه منیر جعفری دکتر زنان وقت میخام اما تا مهر بهم نوبت نمی ده
بیمارش نبودم

تازه میخام بیمارش شم

اما قبول نمب کنه

کسی اشنایی چیزی نداره

که وقت بگیرم
من تو ماه 8 هسم
میخام دکترم باشه چه کنم
انواع زیورآلات دستساز آدرس اینستاگرام nardaneh.handmade
سلام مریم گلی جون ، من دکترم آتوسا اعتمادیفره مطبش چهارراه قصر ، مجتمع قصر نوره ، تلفنش 2240022

از اون دکترا نیست که اسمش همه جا در رفته باشه و همه سر و دست بشکنند که برند پیشش ولی من برای همین رفتم پیشش چون 3 ، 4 تا مریضاشو که دیدم و هم طبیعی داشتند و هم سزارین ازش خیلی راضی بودند ، رسیدگیش بعد از زایمان را تعریف می کردند ، مطبش هم از اونا نیست که 4 نفر 4 نفر برند داخل حداکثر 2 نفر را می فرسته اونم وقتی اولی کارش دیگه رو به اتمام باشه . . . سؤالامم خیلی خوب جواب می ده . . . شش ماه هم تحت نظرش بودم تا باردار شدم ، هزینه زیر میزی برای سزارین 600 و برای طبیعی 500 بیمارستانشم بیمارستان سیناست .

باز هم در خدمتم . . .
آدم ها فقط آدمند نه کمتر نه بیشتر ، اگر کمتر از چیزی که هستند نگاهشان کنی . . . آنها را شکسته ای و اگر بیشتر حسابشان کنی . . .آنها تورا می شکنند
kosar_69 عزیز
باورت می شه من تا بحال اسم این د کتر رو نشنیدم؟؟؟!!!!!!!!!!!
اگه میای بهشتی چرا یه دکتر معروفتر دیگه رو انتخاب نمی کنی؟
الان بارداری یا اقدام به بارداری می خوای بکنی یا قصدت صرفا معاینه و چکاو هستش؟
واسه هر کدوم اینا یه دکتر خوب هست
اگه هزینه اش برات مهم نیست بهت دکتر لباف رو پیشنهاد می کنم
اگه از زیرمیزی دادن نگرانی و میخوای دکتری باشه که هم زیرمیزی نگیره هم کارش خوب باشه دکتر روح الامین
البته اینا در شرایطی که باردار باشی
برای موارد دیگه هم بگو تا دکتر مناسبش رو بهت معرفی کنم
من دکتر قاسمی رو اصلا نمی شناسم
حتی یه بارم اسمش رو نشنیدم
من توی قسمت حسابداری بیمارستان بهشتی هستم
دکتر معتبر خیلی توی بیمارستان بهشتی رفت و آمد دارن . بگو کارت چیه تا اونی که به نظرم خوبه بهت معرفی کنم
امیرحسین من:صدای زیبایت،زیباترین ترنم عاشقانه است.. به وجد می آیم از بودنت در کنارم آپلود عکس
الهه ناز مامان امیرحسین"36w"

سلام مجدد و ممنون که جوابم و دادید راستش من در حال اقدامم یعنی حدود 1 سال در حال اقدامم که هنوز نتیجه نگرفتم پیش همون خانم طهرانی آزمایشات قبل بارداری پاپ اسمیر ازمایش هورمون و تیروئید رفتم که همه اینا نرمال بودن فقط گفته یکمی تنبلب تخمدان دارم یعنی همون pco راستش بهم قرص متفورمین و اسید فولیک داده و این ماه اخری هم یک بسته لترزول ولی هنوز نتیجه نگرفتم نمی دونم چیکار کنم این خانم دکتر رو هم زندایی ام بهم معرفی کرده که ایشونم خدمه بیمارستان ولی شما می گید نمیشناسید راستی فامیل زندایی ام خانم جوادیان
سبحان من 1/12/1391 زمینی شد پسرم عاشقتم
kosar_69 عزیز
خانم جوادیان رو می شناسم
قدشون یه کم کوتاهه؟
عزیزم به نظر من پیش یه معتبرترم برو .مثلا دکتر لباف یا دکتر حقیقت
دکتر عراقی ام برای این مورد بد نیست
خداجون مرسی که امسال مامان می شم ( توسل) جون
از من سوالی پرسیده بودی که جوابتو ندادم ؟ ببخشید
اگه منظورت سوال در مورد دکتر جابری هستش من اصلا ایشونو اسمشونو نشنیدم. من هم خودم هم شوهرم تو سیستم درمان هستیم از اونم پرسیدم اونم نمی شناسه از یکی دو تا همکارا که باهام تماس گرفتن هم پرسیدم اونا نمی شناختن
من فعلا توی مرخصی قبل زایمانم اگه نه برات بیشتر پیگیری می کردم
2706