2726
سلام ماهور جون بستگی به خودت داره اما من که با دکتر مرد اصلا راحت نیستم و نمی تونم در مورد تمام مشکلاتم باهاش صحبت کنم و واسه معاینه که عمراااااااااااااااا در خر صورت موفق باشی گلم و هر جا رفتی بیا بگو چی شد مرسییییییییییییییییییییییییی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها سلام الهه ناز مامان میشه به منم کمک کنید بگید که دکتر احمدی بهتره یا دکتر کلانتره برای عمل هیسترو و عمل میکرو ؟
بچه ها هر کس دکترش کلانتر یا احمدی بوده میشه جواب سوالمو بدههههههههههههههه
ماهور جون سلام یکی از دوستام برای بارداری و آرمایشهای قبل از بارداری رفت پیش عراقی اما اصلااااااااااااااااااااااا ازش راضی نبود میگفت نوبت دهیش خیلی افتضاحه و برای مریض ارزش قایل نمی شه و آخرش کورتاژ کرد من نمی گم مقصر دکتر بوده اما تشخیصش کاملا برعکس در اومد
2728
توسل جون من پیش فرزانه جابری رفتم فوق العاده پولکیههههههههههههههه
بزور برای من انواع آزمایشات نوشت مثل پاپ اسمیر ...حالا من برای تنبلی تخمدان رفته بودم

10نفر هم باهم داخل میفرسته...اصلا نذاشت حرف من تموم بشه فوری برام قرص نوشت دیگه پامو تو مطبش نذاشتم

ضمنا مریضاشو تشویق به سزارین میکرد واز زایمان طبیعی میترسوند

سلام بچه ها من برای نازایی میخوام پیش یه دکتر خوب برم که برام وقت بزاره قبلا برای مشکلاتی پیش دکتر تاج السادات علامه رفتم یه عالمه معطل شدم و 4 نفر 4نفر میفرسه داخل که هیچ تازه با اون همه آزمایش آخرش نفهمیدم چمه؟ اصلا جواب درست درمون نمیده ولی اونایی که مریضیهای سخت داشتن و عملشون کرده بود ازش خیلی راضی بودن

خداوند به سه طریق به دعاها جواب می دهد: او می گوید آری و آنچه می خواهی به تو می دهد. او میگوید نه و چیز بهتری به تو می دهد. او می گوید صبر کن و بهترین را به تو می دهد
یه دکتر خوب معرفی کنید که هم تشخیص نازاییش خوب باشه هم وقت بزاره هم یه نفر یه نفر ویزیت کنه

در مورد دکتر محبوبه رضوانی کی اطلاعات داره؟ توی کلینیک نازایی هست
خداوند به سه طریق به دعاها جواب می دهد: او می گوید آری و آنچه می خواهی به تو می دهد. او میگوید نه و چیز بهتری به تو می دهد. او می گوید صبر کن و بهترین را به تو می دهد
میشه آدرس و تلفن دکتر مرجان حقیقت رو بزارید؟
اسمش مرجانه یا فرشته؟
دکتر ویدا رضوی از لحاظ رسیدگی به مریض حرف نداره .. دستمزدش هم زیاده ... من خودم مریضش بودم و حاملگی خیلی بد و پر خطری داشتم به لطف خدا و زحمات دکتر حدا رو شکر عاقبت بخیر شدم.
ادرسش چهارباغ بالا روبروی اداره برق منطقه ای کوچه شهید اسکندر سرکوب همون کوچه مخابرات
2706