2410
2553
خ شریعتی غربی ساختمان 110 جنب ساختمان سیمان سپاهان تلفن 6286100
خدایامرابضاعت به ‏قدریست که نمیدانم در حق دوستانم چه دعایی کنم،امامی دانم تو ازحال آنها آگاهی،پس بهترینهارابرایشان آماده ساز که خزانه توهیچگاه خالی نمی گردد
خدایاشکرت،صدهزاربارشکرت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی دکتر خوبیه ولی چون چند تا چندتا میفرسته داخل و همه بهت زل زدند از قبل سئوالت را آماده کن
یه دکتر الهه امیری هم یه خانم دکتر زنان بهم معرفی کرد تو هفته آینده میرم سرش خیلی تعریفش را می کرد
فقط با اعتماد برو جلو
خدایامرابضاعت به ‏قدریست که نمیدانم در حق دوستانم چه دعایی کنم،امامی دانم تو ازحال آنها آگاهی،پس بهترینهارابرایشان آماده ساز که خزانه توهیچگاه خالی نمی گردد
خدایاشکرت،صدهزاربارشکرت
فعلا بای
خدایاشکرت،صدهزاربارشکرت
2456
ضمنا قلب جوجوت خیلی با حاله
خدایاشکرت،صدهزاربارشکرت
مریم گلی جون تو تاپیک تجربه های اصفهانی در مورد دکتر مقاره عابد پرسیده بودی چند صفحه قبل یکی از مامانا د ر موردش گفته بود الان سریع نگاه کردم پیداش نکردم ولی فک کنم گفته بود زیاد خوش اخلاق نیست ولی کارش خوبه حالا باز میگردم شماره صفحه اشو اگه دیدم واست میذ ارم ولی به نظر من یه ویزیت پیش خانوم دکتر موحدی بر و درسته که خیلی شلوغه ولی همیشه با حوصله و روی باز جوابگو هست زیر میزی هم نمیگیره
2714
امیدوارم این تاپیکا مفید باشه و زود زود یه نینی سالم وسر حال به دنیا بیاری من خودم چون اصفهانی نیستم خیلی دکترا رو نمیشناسم ولی دکتر موحدی رو خود م پیشش زایما کردم و خیلی راضی بود راستی دکتر اعتمادی فر هم تعریفشو خیلی شنیدم اون از دکتر موحدی خلوت تره و یکی یکی میفرسته داخل
سلام
من پرسنل حسابداری بیمارستان بهشتی هستم .اختصاصی زنان و زایمان. همه دکترای معروف اونجا رفت و آمد دارن . بخاطر اینکه خیلی هاشون اونجا رزیدنت دارند . رییس بیمارستان دکتر شهشهانه. بد نیست و اطلاعاتشونم خوبه. اما راهنمایی من به تو :
من اواخر سال 88 می خواستم اقدام کنم به بارداری . از هر کی پرسیدم گفتن مینو موحدی!
رفتم پیشش از در و دیوار مطبش آدم می رفت بالا . بخصوص که مطبش با شوهرش کنار همه و مریضای جفتشون بودند. شش نفر شش نفر می کرد داخل . یه اطاق فکسنی کوچیک ! یه نفر روی تخت معاینه دراز کشیده بود، یه نفر روی تخت ژنوکولوژی و چهار نفر دیگه روی چهارتا صندلی که چسبیده بهم توی یه وجب جا بود! دکترم از بس سرش شلوغ اصلا نگاه به چشمات نمی کرد همینطور که داشتی براش حرف می زدی داشت نسخه ات رو می نوشت! با این وجود چون همه می گفتن معرکه است رفتن پیشش رو ادامه دادم . تا وقتی که آزمایشاتم و اینا رو چک کرد و بهم اجازه بارداری داد. همون بار اول باردار شدم . و توی سه ماه منو سونوی واژینال فرستاد فکر کردم آیا چه مشکلی دارم که اینقدر سونوی واژینال ! بعد از اون بچه ام توی دلم مرد! و مجبور شدم کورتاژ کنم . پیش خودش رفتم . اولش باهام بد نبود چون پولم رو می خواست و وقتی می خواست کورتاژم کنه رفتم بیمارستان سعدی. از صبح رفتم توی زایشگاهش . تا 3.30 که منو عمل کرد. همه رو میدیدم . همه دکترا میومدن به مریضاشون سر می زدند و چقدر با محبت باهاشون برخورد می کردند دکتر من حتی یه بار هم سرم نیومد و فقط یه بار اومد گفت : من دیگه مریض ندارم !؟ من گفتم دکتر من ! گفت عملت چیه ؟ گفتم کورتاژ دارم . گفت آهان و خلاصه وقتی دهانه رحم 1 سانت باز شد کورتاژم کرد. قرار بود نمونه بچه رو بده پاتولوژی تا دلیل سقط معلوم بشه . بعد عمل توی اون شرایط بحرانی روحی که از غصه داشتم می مردم یه روز از درد شدید زیر دلم زنگ زدم موبایلش که بگم مشکلم چیه ؟ بهم گفت : کی به تو گفته زنگ بزنی رو گوشی من ! دیگه حق نداری زنگ بزنی به من. زدم زیر گریه و گوشی رو قطع کردم و گفتم : زنیکه فقط پولارو می خوای.
دلمو زد گفتم می رم پیش دکتر دیگه پیش دگتر طاهریان رفتم و جواب پاتولوژی رو به اون نشون دادم گفت اینکه بچه رو نداده پاتولوژی . بچه رو انداخته . یه کناری از جفته این اصلا معلوم نیست چیه؟ و جواب به طور واضح نوشته اصلا هیچی نبوده!
اون از برخوردش اینم از عملش که معلوم نیست چیکار کرد!
امیرحسین من:صدای زیبایت،زیباترین ترنم عاشقانه است.. به وجد می آیم از بودنت در کنارم آپلود عکس
ادامه اش رواینجا می نویسم :
بعد از دو سال اواسط سال 90 در شرایطی که قصد بارداری نداشتم پریودم عقب افتاد و آزمایش بتا دادم که مثبت شد. و من باردار شده بودم. دو دل بودم کی رو انتخاب کنم. همکارام توی بیمارستان بهشتی همه دکترا رو کامل می شناختن:
دکتر فرشته حقیقت، دکتر مینو موحدی، دکتر علی اکبر طاهریان، دکتر کلانتر، دکتر احمدی، دکتر ولی الله کریمی ، دکتر شهشهان، دکتر عراقی ، دکتر مرجان لباف، دکتر زهرا علامه ، دکتر ویدا رضوی و .......................
بهم گفتن با شرایطی که تو داری بهترین دکتر دکتر لبافه. اما اگر هزینه اش برات مهم نیست . چون دکتر لباف یه مقدار گرون می گیره . من چون تجربه سقط داشتم گفتم هزینه اش مهم نیست می خوام برم یه دکتر خوب.
رفتم پیش دکتر لباف . از برخورد خوووووووووب و مهربونش هر چی بهت بگم کم گفتم. خیلی مریض پذیرش نمی کنه و صبح ها هم می شینه. و یکی یکی مریضا رو می گه برن پیشش . بعدشم با سر صبر به همه حرفات گوش میده. از لحاظ علم پزشکی هم واااااااااااااقعا معرکه بود. من الان توی هفته 35 هستم و در شرایطی که مشکلاتی برام پیش اومد و اوایل بارداری خونریزی پیدا کردم به طرز بسیااااااااار عالی کنترل کرد بارداریم رو . از همه مهمتر رأفت و مهربونیشه . گرچه گرونتر از دکترای دیگه می گیره اما همکارام می گن خط سزارین هم اصلا معلوم نیست و توی سزارین یکه. و اصلا جای عمل نمی مونه . به امید خدا یه ماه دیگه زایمان دارم. و خدا رو شاکرم که منو با اون آشنا کرد
بی شک اگه بری پیشش پشیمون نخواهی شد. دکتر خیلی خوبیه.
آدرس مطبش رو اگه خواستی بگو برات بذارم
امیرحسین من:صدای زیبایت،زیباترین ترنم عاشقانه است.. به وجد می آیم از بودنت در کنارم آپلود عکس
2706