2410
2553
سلام. چقدر من تجربه دارم. اولین بار که تصمیم گرفتم باردار بشم رفتم پیش دکتر خسروانی(هتل پل) .قبول دا ...

البته دکتر حقیقت خودش خوبه ولی اصلا شرایط مطبش خوب نیست ممکنه ۴ساعت معطل بشید رفتار اون خانم ماما ومنشی هم خیلی بد بود حتی دستشویی مطب رو قفل کردن میگن خرابه خانمای باردار باید برن بیمارستان حجتیه دستشویی نمیدونم دیگه چی بگم من ناراضی بودمو دکترمو عوض کردم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

سلام عزیزان دکتر زنان خوب در اصفهان اگه مرد میخواید دکتر کریمی عالیه خوش دسته هزینشم خیلی مناسبتر از بقیست سرشم شلوغه مسنم هستش 

اگه دکتر زن میخواید دکتر مرجان لباف خوبه کم نمیذاره برای مریضش از همه لحاظ اونم سرش شلوغه ولی به انتظارش میارزه

یشنهاد میکنم هر مشکل زنان که دارید یا بارداری حتما پیش این دو نفر برید چون تجربیاتشونو دیدم و بیخودی از کسی تعریف نمیکنم

موفق باشید...

2714
چند تا از دوستان خیلی از دکتر مرجان حقیقت تعریف میکردن.شما اطلاعاتی دارین؟

عزیزممن چند بار پیششون رفتم دکتر صبور و مهربونیه .بیماراشم همه راضی هستن ازشون.ولی الان میرم حکمتیان موندم باز برم پیشش یا نه چون جفتشون خوبن 

ادامه اش رواینجا می نویسم : بعد از دو سال اواسط سال 90 در شرایطی که قصد بارداری نداشتم پریودم عقب اف ...

سلام عزیزم خوبید شما اطلاعاتی در مورد دکتر هتا قاسمی تهرانی دارید میدونید کارش چطوره یا کلا تو بیمارستان بهشتی کدوم دکترا کارشون بهنره برا نازایی

2706