2726
زایمان طبیعی یا سزارین؟ من میخوام سزارین بشم

فکرکنم طبیعی بود

از مریض هاش وقتی منتظر نوبت بودی نپرسیدی سزارین ش چطور بوده؟

خدایا... ما رو ببخش که قدر هر قطره بارونت رو نمیدونیم، و بابت این بارش های گاه به گاه که ما لایق ش نیستیم، آنچنان که شایسته ی توست، از تو تشکر نمیکنیم...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فکرکنم طبیعی بود از مریض هاش وقتی منتظر نوبت بودی نپرسیدی سزارین ش چطور بوده؟

تقریبا همشون طبیعی میخواستن زایمان کنن و اینکه برن امیرالمومنین

من نه امیرالمومنین میخوام برم نه طبیعی😕

2728

سلام دوستان. من بین دکتر محبوبه رضوانی و دکتر تهرانی موندم کدومو انتخاب کنم هردوشون بیمارستان بهشتی میشینن،توروخدا هرکی میدونه راهنماییم کنه؟ ؟؟؟منتظرم.ممنون.

ممنونم خدا که هرچی آرزو داشتم اگه دیریازود بهم دادی....بازهم امیدم به توست
تقریبا همشون طبیعی میخواستن زایمان کنن و اینکه برن امیرالمومنین من نه امیرالمومنین میخوام برم نه طب ...

اگه بتونه طبیعی خوب زایمان کنه وقت بذاره خوب، من دوست دارم، ولی خب نمیدونم واقعا بیمارستان امیرالمومنین چجوریه!

آخه یه مزیت های دکتر اینه که برای مریض ها تک تک وقت میذارهمیخوای بری پیش دکتر بهرامی؟

اون سزارین میکنه، میگفت وقت نداره برای طبیعی
خدایا... ما رو ببخش که قدر هر قطره بارونت رو نمیدونیم، و بابت این بارش های گاه به گاه که ما لایق ش نیستیم، آنچنان که شایسته ی توست، از تو تشکر نمیکنیم...

سلام دوستان منم میخوام سز انجام بدم ولی اینکه کدوم دکتر سز عالی انجام میده موندم بیمارستان سعدی که بودم  مریض  دکتر عراقی ازش خیلی تعریف میکرد

کسی تجربه ایی با دکتر عراقی نداره؟؟،

خدایا شکرت
تقریبا همشون طبیعی میخواستن زایمان کنن و اینکه برن امیرالمومنین من نه امیرالمومنین میخوام برم نه طب ...

من خودم بهرامی رو دوست داشتم، از نظر من با توجه به اینکه هر کدوم رو یکبار دیدم، به نظرم بهرامی بهتر اومد... میخوای پیشش برو...دکتر جعفری پور رو شنیده بودم یکی یکی مریض میبینه! ولی دو نفری می دید... تا داشت با نفر قبلی صحبت میکرد، ماما ش نفر بعدی رو کم کم راه می انداخت 

تخت معاینه ش درسته اون طرف اتاقش بود، ولی خب حس میکنم آدم راحت نیست وقتی کسی داره معاینه میشه، یکی دیگه اون طرف باشه :(
یه درم جلو تخت بود که هر لحظه ممکنه منشی ش بیاد تو. نتونستم ارتباط برقرار کنم با دکتر... نمیدونم چیکار کنم. شاید هم آخر پیش خودش رفتم :(

سلام خانما.من چهار ماه پیش خارج رحم باردار شدم.لوله چپم رو برداشتن.لوله راست هم عفونت و التهاب داره.دکتر تاج السادات علامه دکتر تهرانی که تو بیمارستان بهشتی هستند رو معرفی کردند برای ادامه درمان.دلم نمیخواد لوله راست رو هم از دست بدم.دکتری رو میشناسید که بتونه التهاب لوله رو درمان کنه؟این دکتر تهرانی چطوره؟

سلام خانما .من تازه عضو شدم الان نزدیک یکساله اقدام به بارداری کردم ولی جوابی نگرفتم سونو دادم فیلکولم خوب بوده همسرمم مشکلی نداره .دکترم حکمتیان هست همش میگه صبر کن میخواستم ببینم کسی میتونه راهنمایی بکنه 😢بنظرتون دکترم و تغیر بدم .برم پیشه دکتر حقیقت؟؟؟؟

سلام خانما .من تازه عضو شدم الان نزدیک یکساله اقدام به بارداری کردم ولی جوابی نگرفتم سونو دادم فیلکو ...

عزیزم باه زنان برای خودت و باه مردان برای همسرت بگیر اینترنت سرچ کن فروش اینارنتی هم داره ارزان و بی ضرر هم هست

بخورین

خودت غیر از ایام پریود هرشب یه لیوان یا استکان عرق رازیانه

همسرت عرق کاسنی بخورین 

انشا ... زود باردار میشی

اینقدر دکتر نرو طبیعی باردار میشی

2706