2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نظر منم دکتر مرجان حقیقت و دکتر فریبا عباسی خیلی عالی هستند

البته دکتر عباسی نجف آباد هستند لی برای زایمان میرند کلینیک خانواده و صدوقی

الانم خودم میرم پیش دکتر عباسی چون ساکن ویلاشهرم

2728

در مورد دکتر رقایی:

از سزارینش راضی بودید؟
اخیرا کسی پیشش سزارین کرده خودش یا اطرافیان
سزارین اختیاری میپذیره؟
و ایا انتخاب بیمارستان با خودته که میلاد یا مهرگان باشه؟
چند روز قبل از طبیعی سز میکنه

خدایا شکرت
2738
دوستان کسی دکتر زهرا جعفری پور رو میشناسه؟ من چند بار رفتم پیشش اما هنوز دودلم میخوام سزارین بشم ...

دکتر ژیلا بهرامی فقط سزارین میکنه انگار

من با دوتا مریضاش صحبت کردم راضی بودن
خدایا... ما رو ببخش که قدر هر قطره بارونت رو نمیدونیم، و بابت این بارش های گاه به گاه که ما لایق ش نیستیم، آنچنان که شایسته ی توست، از تو تشکر نمیکنیم...
دوستان کسی دکتر زهرا جعفری پور رو میشناسه؟ من چند بار رفتم پیشش اما هنوز دودلم میخوام سزارین بشم ...

چرادکتر جعفری پور رو دودلی؟ فقط برای اینکه سزارین میخوای؟کلا دکتر خوبیه؟

خدایا... ما رو ببخش که قدر هر قطره بارونت رو نمیدونیم، و بابت این بارش های گاه به گاه که ما لایق ش نیستیم، آنچنان که شایسته ی توست، از تو تشکر نمیکنیم...
چرادکتر جعفری پور رو دودلی؟ فقط برای اینکه سزارین میخوای؟کلا دکتر خوبیه؟

آره دکتر خوب و مهربونیه و استرس بیخود ایجاد نمیکنه اما من بازم دودلم چون انگار خیلی معروف نیست. نمیدونم موقع زایمان چطوریه

آره دکتر خوب و مهربونیه و استرس بیخود ایجاد نمیکنه اما من بازم دودلم چون انگار خیلی معروف نیست. نمید ...

یکی که اومده بود خیلی از زایمانش تعریف کرده بود.... راضی بود

عزیزم این دوستان اصفهانی فقط تو لاک خودشونن تا صبحم صبر کنی نمیان جوابتو بدن که..شاید اگه جایزه نقد ...

اين تاپيك مال چند سال پيشه و قديمه ولي من الان كه خوندم و 1 سوال واسم پيش اومد 

تو عادت داري هميشه زر مفت ميزني

2706