1147
44
kosar_69 عزیز باورت می شه من تا بحال اسم این د کتر رو نشنیدم؟؟؟!!!!!!!!!!! اگه میای بهشتی چرا یه دکت ...

سلام ببخشيد دكتر شهشهان چطورن؟من الان تازه باردار شدم پيش ايشون ميرم

دوتا بارداري پوچ داشتم قبلا

يه مدت پيش دكتر روح الامين مي اومدم واسه كيست تخمدان ولي براي نوبت خيلي اذيت ميشدم

هر كسي ميتونه كمكم كنيه ممنون ميشم  

فقط 30 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدايا من ايمان دارم بين اين همه نشدن ها، يكبار بلاخره ميشه اوني كه ميخوام، خدايا واسم بساز، واسه تو كاري نداره كه ...  

سلام بچه ها من واقعا گیج شدم، کسی میدونه دکتر ندا مقتدری هنوزم تو زهرای مرضیه هست یا نه؟ اسمش توی لیست پزشکای اونجا نبود

لطفا برای سلامتی کنجد توی شکمم صلوات بفرستید🙏 خدایا مواظب تو راهیم باش 🤲

بچه ها تو اين قرعه كشي تورهاي گردشگري شركت كنيد . 

خيلي جالبه هر كس جايزه خودش رو خودش انتخاب ميكنه 

اینجا کلیک کنید

سلام به همه دوستان.

برخلاف برخی دوستان که گفتن دکتر مریم حکمتیان خوب نیست به نظرم ایشون بسیار باسواد و با تجربه هستند درسته از سوال های بیجا خوشش نمیاد ولی فوق العاده دکتر خوب و خوش اخلاقی هستند.

و برخلاف خیلی از دکترهای که چندتاچند میفرستن پیش دکتر ایشون یک نفر یک نفر میبینه خانم ها رو و در ضمن این که میگین از این اتاق به اون اتاق میره دلیش اینکه اتاق سونو و پاپ کنار اتاق خودشه و هر بیمار هر مشکلی داشته باشه به نوبتش که برسه میره جای که خانم ها هستن.در کل به نظر من خانم دکتر حکمتیان بهترین دکتر هستند چون تشخیص هاشون فوق العادس

سلام دوستان کسی اینجا دکتر بهاره اربابی رو می‌شناسه؟ الان یه مطب توی شاهین شهر داره می‌خوام ببینم کا ...

من از کارش راضی نبودم چون وقت نمیذاره برا بیمار ، بعدشم دستگاه کارت خوان توو مطبش نمایشیه، واسه ویزیت و دستگاه معاینه و تشکیل پرونده و .... هر چی لازم بشه باید 4 طبقه بری پایین ، دستگاه خودپرداز رفاه و انصار هم اون طرفا هست خیلی وقتا یا خرابه یا کار نمیده (از سه بار که رفتم دو بار مشکل داشتن) اینه که خیلی اعصابت سر پول گرفتن از مغازه ها به خاطر فرار مالیاتی این خانم خورد میشه ،من دو بار برای معاینه رفتم یه بار هم صرفا برای گرفتن رژیم غذایی دو سه ماه قبل از بارداری برای تعیین جنسیت که این همه تبلیغ کرده به در و دیوار زده بود، باور کن 1 دقیقه وقت نذاشت به همکارش گفت براش بنویس.3 خط نوشت که ( حذف لبنیات و مصرف گوشت قرمز و کنجد و خرما و کیت تخمک گذاری روز 10 تا 16 پریود از ساعت 10 تا 16). حیف اون همه وقتی که توو نوبت معطل شدم و کلی بالا پایین شدم و هزینه ای که دادم و این ور اون ور رفتنام برای پول نقد جور کردن که مبادا خانم دکتر بهاره اربابی مالیات پرداخت نکنه به دولت، کوچکترین احترامی که میتونه به بیماراش بذاره  استفاده از دستگاه پوز در مطب هست نه فرستادن تک تک اونها در مغازه ها .منم ترجیح میدم وقتی باردار شدم با شکم گنده جایی برم که این اعصاب خوردیا نباشه مضحکه امثال اینا نباشم.  

1158