1177
44
من پیش خانم دکترکمال ویزیت شدم عااالی بودن خیلی وقت گذاشتن سر صبروحوصله مطبشم اونجوری نیست ک حالت بد ...

سختگیری نمیکنن واسه اینکه بنویسن سزارین؟من میخوام پزشکموعوض کنم اینبارمیخوام برمبنای سختگیری راجع به سزارین انتخاب کنم.ازطبیعی میترسم

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزدلم تازه امروز فهمیدم یه تیکه ازوجودم شدی.قول میدم بهترین مامان دنیاواست بشم.1397/6/20

با شرکت در قرعه کشی هفتگی در الیت آنلاین 

برنده ساعتهای اوریجینال جاست کاوالی باشید.

کلیک کنید

1156
دوستان من پیش جهرمی زاده رفتم راضی نبودم کسی دکتر دیگه ای سراغ داره؟

عزیزم ویدا رضوی و خانجانی عالین من پیش ویدا بودم خیلی به بیماراش بها میده ولی خیلی وسواس داره سونو ازمایش زیاد میده پول داغت میکنه

ومن خانجانی و پیشنهاد میدم کارش خوبه

درواز شیرازه

خدایا پسرمو سالم و سلامت بهم ببخش الهی آمین

کسی شماره دکتر خوشه مهر رو داره؟

میدوید کی تو مطبش هست؟

فقط 30 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پدرم حالش خوب نیس توروخدا برا سلامتیش یه صلوات بفرستید 😔                                                   و همچنین برا صحیح و سالم دنیا اومدن فندق کوچولوم                                               
1189
سلام دوستان کسی دکتر مریم حکمتیان رو میشناسه؟ چطورهستند؟

من برای آمادیکک بارداری رفتم به دلم ننشست همش ازین اتاق به اون اتاق می دوه یکی رو معاینه می کنه هم زمان بامن حرف می زنه وسطش یکی دیگرو سو نو می کنه حالا شاید به دل من ننشست یه بار برید ببینید مطبشم کوچیکه چهار ساعت رو پا بودم چه میشه کرد دیگه ...

سلام دوستان کسی دکتر مریم حکمتیان رو میشناسه؟ چطورهستند؟

اصلا وقت نمی ذاره هم خودش و هم ماماش بد اخلاقن یعنی اگه بری اینجا خودت باختی من برای آمادگی بارداری رفتم اصلا راضی نبودم یه کارت خوان نمی ذاره مبادا دو ریال مالیات بده مالیاتو فقط ما باید بدیم بعد یه دستشویی تو مطبش نمی ذاره باید چهار طبقه بری پایین تو پارکینگ بری دستشویی بعد بری پیشش سونو... 

دکتر مریم حکمتیان دکتر با سوادی هستن ولی برای بیمار وقت نمی ذارن دائم از این اتاق به اون اتاق می دون نمی فهمی دارن با شما حرف کی زنن یا یه نفر دیگه من از ادامه درمان با ایشون منصرف شدم 

عزیزم ویدا رضوی و خانجانی عالین من پیش ویدا بودم خیلی به بیماراش بها میده ولی خیلی وسواس داره سونو ا ...

آدرس و شماره تلفن دکتر خانجانی رو دارید بهم بدی؟اسم کوچیکش چیه؟مرد یا زن؟ممنون

آدرس و شماره تلفن دکتر خانجانی رو دارید بهم بدی؟اسم کوچیکش چیه؟مرد یا زن؟ممنون

دکتر بهمن خانجانی اول چارباغ بالا سمت درواز شیراز جنب داروخانه وحید ینی ازداروخانه بپرسی میگه بهت

خدایا پسرمو سالم و سلامت بهم ببخش الهی آمین
1184
سلام عزیزم شما امسال تجربه آقای دکتر کریمی را داشتید؟  من مرداد عمل میومکتومی کردم و هنوز درد ...

سلام گلم ببخشید دیر جواب دادم بله خواهرم زایمان داشتن و فوق العاده بودن خیلی خوش دستن اصلا مشکلی پیش نیومد و جای بخیه هام نموند...

الهه ناز مامان امیرحسین"35w" سلام منم تو بیمارستان بهشتی میام پیش خانم دکتر هتاو قاسمی طهرانی می ...

مگه دکتر قاسمی تهرانی بیمارستان الزهرا نیستن من هشت نه ساله می رم درمانگاه بهشتی چرا تا حالا تو لیست پزشکا ندیدمشون ولی تعریفشونو خیلی شنیدم تو لیست پزشکای الزهرا فقط دیدمشون

1178