2703
2553
راحله جان مامان من از قهیری برای 25 نوبت داره که نمیره
خدایامرابضاعت به ‏قدریست که نمیدانم در حق دوستانم چه دعایی کنم،امامی دانم تو ازحال آنها آگاهی،پس بهترینهارابرایشان آماده ساز که خزانه توهیچگاه خالی نمی گردد
خدایاشکرت،صدهزاربارشکرت
هلیا جان منم نظرم رو تعویض دکتره
خواستی خودم در خدمتتم
واقعا به این نتیجه رسیدم که حرام شدم فنی خوندم بایدمی رفتم دکتر شم
خدایامرابضاعت به ‏قدریست که نمیدانم در حق دوستانم چه دعایی کنم،امامی دانم تو ازحال آنها آگاهی،پس بهترینهارابرایشان آماده ساز که خزانه توهیچگاه خالی نمی گردد
خدایاشکرت،صدهزاربارشکرت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

هلیا پس چرا اینقدر الکی وقت و هزینه میگذاری وقتی فایده نداره. من تا الان چند بار گفتم باردار شدن هیچ ربطی به دکتر نداشت. اصلا وقتی دستوراش را اجرا کردم سیکل های منم قاطی پاتی شد. منم 2 سیکل اصلا داروهاش را مصرف نکردم و همون موقع باردار شدم. حالا من الان چون مشکل خاصی ندارم راضی هستم. ایندفعه میبینم اگه به دلخواه سزارین نکنه منم عوضش میکنم
2720
هلیا جون لباف دکتر خوبیه البته برا اونایی که همهچیشون نرماله خوبیش برا اونایی که خیلی استرس دارن چون اخلاق خوبی داره خوب گوش میده و جواب میده الان که نتیجه نگرفتی دکترتو عوض کن و به نظر من برو پیش ویدا رضوی چون دکترییه که با چند نسخه که بری پیشش مطمین باش باردار میشی

راستیی بچه ها من باردار شدما ولی خیلی استرس دارمو نگرانم من دایم کارم با کامپیوتره و خیلی به ارایش کردن علاقه دارم نمیتونم ترکش کنم برام دعا کنید فقط بهم سخت نگذره و بارداری راحتی در پیش داشته باشمو یه پسمل سالم بغل کنم
سمیرا لوازم آرایش مخصوص بارﺩاری

من نشنیﺩه بوﺩم تا حالاااااا

مهم نیست آخرین زلزله زندگیت چند ریشتر بود...مهم نیست که در آن زلزله چه چیزهایی رو از دست دادی!! مهم این است که دوباره از نو بسازی...جهانت را؛ زندگیت را؛ باورت را ....مهم شروع دوباره است ...
2714
یه سری مارکها هستن که میگن بدون خطر هستن برای دوران بارداری

یه مارکی توی مایه های بیودرم ، هیدرودرم

یادم نیست چی بود

داروخانه ها دارن ، قسمت لوازم آرایشی و کرمهاشون
فروش ویژه لباس و زیورآلات اورجینال هندی برای دیدن همه ی کارها از پیج 
رویا نی نی جون، لباف برای مرتب شدن پری به شما چه داروهایی داد؟

آرام جان به شما چی داد؟
همه می خواهند روی قله کوه زندگی کنند، اما تمام شادی ها و پیشرفتها وقتی رخ می دهد که در حال بالا رفتن از کوه هستیم.
هدی چیز خاصی نداد. لتروزول 2 دوره داد اثر نکرد- بعدش لتروزول با استروژن که داغونم کرد در صورتیکه من استروژن را قبلا امتحان کرده بودم و میدونستم وضع را بدتر میکنه به دکتر گفتم میگفت حالا ایندفعه امتحان کن.. دفعه بعدشم کلومیفن با دگزامتازن!! که من اجرا نکردم البته لکه بینی و نامرتبی پری را برحسب علتش دارو میدن.
زن داداش من خیلی وقته که برای مرتب شدن پری ، متفورمین میخوره و مرتب شده

ولی ایرادش اینه که وقتی قطع میکنه ،دوباره خیلی به هم میریزه

اینجوری که دو سه ماه نمیشه بعدم که میشه ، دو روز و تموم میشه

ولی با هم پری نا مرتب ، برای دخترش ، همون ماه اول باردار شد
فروش ویژه لباس و زیورآلات اورجینال هندی برای دیدن همه ی کارها از پیج 
2706