1147
44

سلام خانما.من چهار ماه پیش خارج رحم باردار شدم.لوله چپم رو برداشتن.لوله راست هم عفونت و التهاب داره.دکتر تاج السادات علامه دکتر تهرانی که تو بیمارستان بهشتی هستند رو معرفی کردند برای ادامه درمان.دلم نمیخواد لوله راست رو هم از دست بدم.دکتری رو میشناسید که بتونه التهاب لوله رو درمان کنه؟این دکتر تهرانی چطوره؟

سلام خانما .من تازه عضو شدم الان نزدیک یکساله اقدام به بارداری کردم ولی جوابی نگرفتم سونو دادم فیلکولم خوب بوده همسرمم مشکلی نداره .دکترم حکمتیان هست همش میگه صبر کن میخواستم ببینم کسی میتونه راهنمایی بکنه 😢بنظرتون دکترم و تغیر بدم .برم پیشه دکتر حقیقت؟؟؟؟

دریافت تسهیلات ارزان قیمت‌‌ - یک روزه و بدون ضامن!!

بدون ضامن و یک روزه وام بگیرید!!

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

سلام خانما .من تازه عضو شدم الان نزدیک یکساله اقدام به بارداری کردم ولی جوابی نگرفتم سونو دادم فیلکو ...

عزیزم باه زنان برای خودت و باه مردان برای همسرت بگیر اینترنت سرچ کن فروش اینارنتی هم داره ارزان و بی ضرر هم هست

بخورین

خودت غیر از ایام پریود هرشب یه لیوان یا استکان عرق رازیانه

همسرت عرق کاسنی بخورین 

انشا ... زود باردار میشی

اینقدر دکتر نرو طبیعی باردار میشی

فقط 20 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1158
سلام. چقدر من تجربه دارم. اولین بار که تصمیم گرفتم باردار بشم رفتم پیش دکتر خسروانی(هتل پل) .قبول دا ...

البته دکتر حقیقت خودش خوبه ولی اصلا شرایط مطبش خوب نیست ممکنه ۴ساعت معطل بشید رفتار اون خانم ماما ومنشی هم خیلی بد بود حتی دستشویی مطب رو قفل کردن میگن خرابه خانمای باردار باید برن بیمارستان حجتیه دستشویی نمیدونم دیگه چی بگم من ناراضی بودمو دکترمو عوض کردم 

خاتوما کسی دکتر شهین زاهدی را میشناسه ؟ متخصص زنان و زایمان هست 

خواهشا هر تجربه یا تعریفی ازش شتیدید بهم بگید ریپلای کنید که حتما بخونم 

ممنون میشم

آدمیزاد است دیگر...غمناکترین لحظه هایش را از کسی دارد که شیرین ترین خاطراتش را رقم زده...

کسی نیست؟؟؟

راجع به دکتر فاطمه بحرینی هم اگر چیزی می دونید بهم بگید 

مطبش اخلاقش تجربش و..‌..

آدمیزاد است دیگر...غمناکترین لحظه هایش را از کسی دارد که شیرین ترین خاطراتش را رقم زده...

سلام عزیزان دکتر زنان خوب در اصفهان اگه مرد میخواید دکتر کریمی عالیه خوش دسته هزینشم خیلی مناسبتر از بقیست سرشم شلوغه مسنم هستش 

اگه دکتر زن میخواید دکتر مرجان لباف خوبه کم نمیذاره برای مریضش از همه لحاظ اونم سرش شلوغه ولی به انتظارش میارزه

یشنهاد میکنم هر مشکل زنان که دارید یا بارداری حتما پیش این دو نفر برید چون تجربیاتشونو دیدم و بیخودی از کسی تعریف نمیکنم

موفق باشید...

1125
1103
چند تا از دوستان خیلی از دکتر مرجان حقیقت تعریف میکردن.شما اطلاعاتی دارین؟

عزیزممن چند بار پیششون رفتم دکتر صبور و مهربونیه .بیماراشم همه راضی هستن ازشون.ولی الان میرم حکمتیان موندم باز برم پیشش یا نه چون جفتشون خوبن 

ادامه اش رواینجا می نویسم : بعد از دو سال اواسط سال 90 در شرایطی که قصد بارداری نداشتم پریودم عقب اف ...

سلام عزیزم خوبید شما اطلاعاتی در مورد دکتر هتا قاسمی تهرانی دارید میدونید کارش چطوره یا کلا تو بیمارستان بهشتی کدوم دکترا کارشون بهنره برا نازایی

835