موضوع بحث

از دوستای اصفهانی کمک می خوام برای انتخاب دکتر زنان "خواهشا کمک کنید ممنون"

| مشاهده متن کامل بحث + 436569 بازدید | 7962 پست
1396/01/23
|
16:28

در مورد دکتر رقایی:

از سزارینش راضی بودید؟
اخیرا کسی پیشش سزارین کرده خودش یا اطرافیان
سزارین اختیاری میپذیره؟
و ایا انتخاب بیمارستان با خودته که میلاد یا مهرگان باشه؟
چند روز قبل از طبیعی سز میکنه

فقط 10 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت

سمانه جون این گروه فقط اصفهانیان؟ ما یه گروه زدیم باردارای اصفهاتی فقط هستن.هر ی دوست داشت عضو بشه ت ...

سلام.من نمیتونم وارد لینک بشم.گروه حذف شده؟

فقط 18 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستان کسی دکتر زهرا جعفری پور رو میشناسه؟ من چند بار رفتم پیشش اما هنوز دودلم میخوام سزارین بشم ...

دکتر ژیلا بهرامی فقط سزارین میکنه انگار

من با دوتا مریضاش صحبت کردم راضی بودن
خدایا... ما رو ببخش که قدر هر قطره بارونت رو نمیدونیم، و بابت این بارش های گاه به گاه که ما لایق ش نیستیم، آنچنان که شایسته ی توست، از تو تشکر نمیکنیم...
دوستان کسی دکتر زهرا جعفری پور رو میشناسه؟ من چند بار رفتم پیشش اما هنوز دودلم میخوام سزارین بشم ...

چرادکتر جعفری پور رو دودلی؟ فقط برای اینکه سزارین میخوای؟کلا دکتر خوبیه؟

خدایا... ما رو ببخش که قدر هر قطره بارونت رو نمیدونیم، و بابت این بارش های گاه به گاه که ما لایق ش نیستیم، آنچنان که شایسته ی توست، از تو تشکر نمیکنیم...
چرادکتر جعفری پور رو دودلی؟ فقط برای اینکه سزارین میخوای؟کلا دکتر خوبیه؟

آره دکتر خوب و مهربونیه و استرس بیخود ایجاد نمیکنه اما من بازم دودلم چون انگار خیلی معروف نیست. نمیدونم موقع زایمان چطوریه

آره دکتر خوب و مهربونیه و استرس بیخود ایجاد نمیکنه اما من بازم دودلم چون انگار خیلی معروف نیست. نمید ...

یکی که اومده بود خیلی از زایمانش تعریف کرده بود.... راضی بود

عزیزم این دوستان اصفهانی فقط تو لاک خودشونن تا صبحم صبر کنی نمیان جوابتو بدن که..شاید اگه جایزه نقد ...

اين تاپيك مال چند سال پيشه و قديمه ولي من الان كه خوندم و 1 سوال واسم پيش اومد 

تو عادت داري هميشه زر مفت ميزني

زایمان طبیعی یا سزارین؟ من میخوام سزارین بشم

فکرکنم طبیعی بود

از مریض هاش وقتی منتظر نوبت بودی نپرسیدی سزارین ش چطور بوده؟

سلام مامانا من آزمایشو و سونو رفتم آزمایش سندروم داون خطر متوسطه 

به نظرتون برم پیش کدوم دکتر 

حکمتیان یا لباف 

قبلا پیش جعفری هرندی بودم دوس نداشتم

فقط 20 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا هزار مرتبه شکرت❤❤❤واسم نگهشدار

سلام دوستان. من بین دکتر محبوبه رضوانی و دکتر تهرانی موندم کدومو انتخاب کنم هردوشون بیمارستان بهشتی میشینن،توروخدا هرکی میدونه راهنماییم کنه؟ ؟؟؟منتظرم.ممنون.

ممنونم خدا که هرچی آرزو داشتم اگه دیریازود بهم دادی....بازهم امیدم به توست
تقریبا همشون طبیعی میخواستن زایمان کنن و اینکه برن امیرالمومنین من نه امیرالمومنین میخوام برم نه طب ...

اگه بتونه طبیعی خوب زایمان کنه وقت بذاره خوب، من دوست دارم، ولی خب نمیدونم واقعا بیمارستان امیرالمومنین چجوریه!

آخه یه مزیت های دکتر اینه که برای مریض ها تک تک وقت میذارهمیخوای بری پیش دکتر بهرامی؟

اون سزارین میکنه، میگفت وقت نداره برای طبیعی

سلام دوستان منم میخوام سز انجام بدم ولی اینکه کدوم دکتر سز عالی انجام میده موندم بیمارستان سعدی که بودم  مریض  دکتر عراقی ازش خیلی تعریف میکرد

کسی تجربه ایی با دکتر عراقی نداره؟؟،

فقط 9 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت
تقریبا همشون طبیعی میخواستن زایمان کنن و اینکه برن امیرالمومنین من نه امیرالمومنین میخوام برم نه طب ...

من خودم بهرامی رو دوست داشتم، از نظر من با توجه به اینکه هر کدوم رو یکبار دیدم، به نظرم بهرامی بهتر اومد... میخوای پیشش برو...دکتر جعفری پور رو شنیده بودم یکی یکی مریض میبینه! ولی دو نفری می دید... تا داشت با نفر قبلی صحبت میکرد، ماما ش نفر بعدی رو کم کم راه می انداخت 

تخت معاینه ش درسته اون طرف اتاقش بود، ولی خب حس میکنم آدم راحت نیست وقتی کسی داره معاینه میشه، یکی دیگه اون طرف باشه :(
یه درم جلو تخت بود که هر لحظه ممکنه منشی ش بیاد تو. نتونستم ارتباط برقرار کنم با دکتر... نمیدونم چیکار کنم. شاید هم آخر پیش خودش رفتم :(