2703
2553
عنوان

پسری ک وابسته مادرش باشه ....؟

141 بازدید | 17 پست

چه رفتارهایی داره از کجا بفهمم وابسته ب مادرش یا شخص خاصیه؟؟

هر چی میدونید بگید ممنون

💎👑🌱💥💜تا فوت کردن شمع تولد۲۸ سالگی به تمام آرزوها و اهدافم رسیدم💎👑🌱💥💜

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مرتب زنگ ب مادرش میزنه

هر وقت خونه س باید مادرش هم خونه باشه و جایی نره

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
2720
2714
مرتب زنگ ب مادرش میزنه هر وقت خونه س باید مادرش هم خونه باشه و جایی نره

من دارم اشنا میشم از کجا بدونم وابسته س .زبونی میگه اصلا روزانه به خونه زنگ نمیزنه ب مادر و غیره.یعنی اوکیه؟

خیلی زیاد درباره مادرش حرف میزنه نظر مادرش براش خیلی مهمه موقعی که ازش سوال بپرسی اول به مادرش نگاه میکنه بعد جواب میده 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
خیلی زیاد درباره مادرش حرف میزنه نظر مادرش براش خیلی مهمه موقعی که ازش سوال بپرسی اول به مادرش نگاه ...

ممنون🌹

من دارم اشنا میشم از کجا بدونم وابسته س .زبونی میگه اصلا روزانه به خونه زنگ نمیزنه ب مادر و غیره.یعن ...

ببین  علاقه رو همه به خانواده و مادرشون دارن

اما بچه ننه بودن فرق میکنه

خدا کنه مستقل باشه و از مادرو خواهرش دستور نگیره

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

چه جوری هست رو نمیدونم اما روزی که فهمیدی لوس و بچه ننه اس دو تا پا داری دوتام قرض کن فرار کن

عضو گروه آبی تاپیک مانکن های زیبا ، وزن شروع ۸۶.۴ ، وزن هفته گذشته ۷۸.۵ ، وزن این هفته ۷۷.۶،  هدف اول ۷۹ محقق شد.هدف دوم ۷۵، هدف نهایی ۷۰
2706