2703
2553
عنوان

دوستان اقدامی همگی تشریف بیارین اینجان ثمین هستم

| مشاهده متن کامل بحث + 2563 بازدید | 1086 پست
سلام ثمین جون تاپیکت مبارک
❤️❤️❤️یک چیزهایی هیچ وقت عادی نمی شود بچه دار شدن مثل یک جادوست. مثل افسانه ای شیرین و عجیب و غریب که سخت می شود باورش کرد. آخر چطور می شود یک دفعه مادر شد. همین که اولین بار نقطه ای تپنده را نشانت می دهند و می گویند این بچه شماست، همه چیز تغییر می کند. دستت را می گذاری روی شکم و حس می کنی از همین حالا باید قوی تر باشی. باید محافظت کنی از این نقطه تپنده کوچک. باید حامی اش باشی، همراهش باشی. شروع به تکان خوردن که می کند فکر می کنی دیگر خودت نیستی، دیگر پاهایت روی زمین نیست. لذتی وجودت را می گیرد که با کمتر چیزی قابل قیاس است. با گذشت هر روز و هر ماه چقدر عاشق تر می شوی. چقدر قلبت می تپد برایش. برای اویی که هیچ نمی دانی چه شکلی خواهد بود. چشم هایش، دهانش، انگشت هایش. از همین روزهاست که نگرانش می شوی. که چرا تکان نمی خورد، چرا نمی چرخد، چرا با لگدهایش نمی گوید من اینجام. بارداری مثل یک جور جادوست. جادویی که همه چیز را تغییر می دهد. جادویی که تو را تغییر می دهد و دیگر اسمت را برای همیشه عوض می کند. بعد از این کسی هست که تو را مادر صدا خواهد کرد❤️❤️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مهم نیست الکی گزارش میزنند از یه حدی بیشتر تاپیک میترکه . زینب از نی نی یار بپرس بهت میگه
خدایا در برابر عظمت و بزرگیت سر به سجده میگذارم.... خدایا برای نعمتی که به من دادی شکر . خدایا تمام دوستانم را از این نعمت بزرگ بهره مند کن.آمین یا ارحم الراحمین
میدونم زینب جان .فدای سرتون مهم ی جا جمع بودنه
رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
2456
نه بابا زینب این چه حرفیه بچه های خودمون عقده ای نیستن دیگه
رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
2714
بچه ها توی دوستاتون هر کی رو دارین و از بچه های خودمونن بهشون اطلاع بدید من به مرضی و فرزانه اطلاع دادم
زینب اصلا بپرس چرا ترکید. الان بچه ها ممکنه پیدامون نکنند.
خدایا در برابر عظمت و بزرگیت سر به سجده میگذارم.... خدایا برای نعمتی که به من دادی شکر . خدایا تمام دوستانم را از این نعمت بزرگ بهره مند کن.آمین یا ارحم الراحمین
بچه ها کسی نمیدونه با وجود سالم بودن ازمایش ها ی هورمونی و عکس رنگی و سونوگرافی و همینطوری ازمایش اسپرم همسرم چرا باردار نمیشم تقریبا یکسال داره میشه!! ایا امکان داره نیاز به ازمایش دیگه ایی هم باشه؟؟!!
خدایا شکرت!دوست داشتین یه صلوات برا مامان شدن همه منتظرهابفرستین و یه صلواتم برای سالم بدنیا اومدن نی نی تو دلم
ثمین 99 عزیزم تا خدا نخواد برگی از درخت نمی افته صبور باش وقتی سالمی حتما میشه از داروهای کمک باروری استفاده کن سریع نتیجه بگیری
2706