2726

بچه ها اصن الان شرایط جابه جایی ندارم😓باردارم استراحتم ،ماپرشوهرم طبقه پایین و یه واحدم به دخترش داده چند ماهیه اومده و یه واحدم ماییم ،چند وقت پیش رفیق  صمیمیم رفته بود دمپایی بگیره برای خودش و‌من ست گرفته بود ذوق داشت اوکد پیشم بهم داد و منم گذاشته بودمش دم در که مثلا تا همنی نزدیکی جایی میرم بپوشمش روشم خزه داشت خیلی ناز بود دوروز بود دیدم نیستنشون ،خودمم که باردارم اصن بیرون نمیرم از شوهرم پرییدم گفت ندیدم،صبح در واحدمو‌باز کردم دیدم جلوی خونه هاهرشوهرمه ولی همه خره و چیزاشو‌کندن میدونم کار مادرشوهرمه چون از روز اول دید همش میگفت اه اینا چیه و فلان ،بخدا بحثم برا یه جفت دمپایی نیست  برای این ناراحت شدم چرا بی اجازه ادم همچین کاری میکنن😓ب شوهرمم نگفتم بگم هم میگه ولش کن یک جفت دیگه بخر ولی اونو ست با دوستم بود اخه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خواهر شوهرت بچه نداره شاید بچه اون کرده؟ 

🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)

🤣🤣🤣🤣چقدر فضولن.خدا صبر بت بده.خوش بحال خودم که یه روزم با قوم ظالمین نبودم .زیادم رفت وامد نداشتم باهاشون ولی بااینحال بازم حرص خوردم از رفتارا وکاراشون خدا ازشون نگذره هیچوقت نمی بخشمشون

چرانگران باشیم؟شایدهرگز پیش نیاید

سلام عزیزم .

اتفاقیه که افتاده تو ناراحت نباش برا بچت خوب نیست منم خیلی تو بارداری از دست کارای خانواده ی شوهرم حرص میخوردم الان تاثیرش و رو بچم میبینم .

به شوهرت بگو ما شرایط جابه جایی که نداریم قراره همین جا بمونیم نمیشه که حریم شخصی نداشته باشیم بگو من بحثم یه جفت دمپایی نیست حالا هرچیزدیگه ای باید بدون اجازه برش دارن ،بهتره که خودت باهاشون صحبت کنی .

اگرم شوهرت نمیگه خودت خیلی محترمانه بهشون بگو .

2706