2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من فردا نوبت گرفتم پیش اویشن محمدی 

نمیدونم دیه

هر ۴تامون دکتر داریم فردا😢

تو عید قربان،توسط شوهرم قربانی شدم...تو شوک هستم انگار خوابم و منتظرم بیدار شم ولی میدونم که خواب نبود 😔💔از خدا میخوام کمکم کنه بتونم تحمل کنم این اتفاق شوم و کثیف رو بماند به یادگاری1402/4/8

سلام دوست عزیز. اگه دنبال یه متخصص اطفال خوب هستید که تشخیصشون هم خوب باشه من میتونم دکتر علی فرجی رو بهتون معرفی کنم. پسر خودمو هم همیشه پیش دکتر فرجی میبرم . آدرس و شماره تماس مطبشون رو هم اینجا براتون میزارم. 

تهران، خیابان دولت، خیابان عین آبادی، پلاک۴ ، طبقه اول، واحد ۲

۰۲۱۲۶۲۴۹۸۸۱ – ۰۲۱۲۶۲۴۹۸۲۳

2738
من خودم خیلی تحقیق کردم برا ختنه پسرمو پیش دکتر انارکی بردم کلینیک پگاه اما برا بقیه کارها پیش دکت ...

عزیزم راضی بودی از ختنه پسرت ؟چقدر درد داشت و چند روز طول کشید خوب بشه ؟ با چه روشی ختنه کرد دکتر ؟ ممکنه بگی هزینه اش چقدر شد .

ببخشید سوالاتم زیاد شدن 

چیزی به نام دکتر اطفال خوب وجود نداره همشون مثل هم هستن

کی گفته متخصص خوب اطفال نیس و همشون عین هم هستن. من برادزاده م به خاطر تشخیص به موقع دکتر ظفری از مرگ نجات پیدا کرد. چون دچار عفونت روده شده بود و هیچ دکتری تشخیص نداده بود این مشکل رو