2737
2734
عنوان

چرا عجیبترین پذیرایی ترکید؟؟؟؟

136 بازدید | 6 پست

حداقل قفلش میکردید،وسطاش بودم من☹️

👻شما روح ندارید،بلکه شما روحی هستید که جسم دارید👻دارای رکورد ۴ بار ترکیدنِ کاربری🏆

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

استارتر نی نی یار شب رو تگ کرد گفت بترکون چون اسم یه سری شهرها به عنوان خسیس ترین و بی ادب ترین آورده شده بود .

مرا به خـآنه برگـردانید                                                         ما به دنبال خوشی نیستیم ، تنها میخواهیم قدری کمتر رنج ببریم !!        هَـر کجا مـرز کشیدند، بیا پُـل بزنیم ✨🤍👥                                                                                خواستم آسمان باشم ، مُـنجی شهر نیمه جان باشم ؛ آشیـان پرندگان باشم ، با همین دست خالی و سردم :))              لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید❤️.                               
عزیزم ببخشید استارتر من بودم  یه بحثایی پیش اومد  یه عده به یه سری شهرا توهین کردن  ...

خوب قفل میکردی🙄

👻شما روح ندارید،بلکه شما روحی هستید که جسم دارید👻دارای رکورد ۴ بار ترکیدنِ کاربری🏆