2703
2553
عنوان

ترس غیر طبیعی از هواپیما

4975 بازدید | 22 پست
سلام مامانم عید میره عمره از هواپیما میترسه
روانشناس هم رفته اما مشکلش حل نمیشه بیماری
فوبیا داره دکتر هم آخر سر میگه خودت باید سعی
کنی ترست بریزه اما مامانم نمیتونه حالا چیکار
کنیم خواهشا راهنمایی میخوام.
مامان منم برای همین سفرهای هوایی نمیکنه بنده خدا
مرد که تـــــــــــو باشی زن بـودن خـوب است .. از مـیان تمام مذکرهای دنیـا ... فقط کـافیـست پــای تــــــــــو در میان باشـد .. نمیدانی برای تـــــــــــــــو خانوم بودن چه کیــــفی دارد ..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
منم همیشه بهش میگم باید تور بیهوش کنن رسیدی به هوش بیای خخخخخخخخ
مرد که تـــــــــــو باشی زن بـودن خـوب است .. از مـیان تمام مذکرهای دنیـا ... فقط کـافیـست پــای تــــــــــو در میان باشـد .. نمیدانی برای تـــــــــــــــو خانوم بودن چه کیــــفی دارد ..
قرص آرامبخش قبل پرواز بهش بدین بخوره

یا قرص خواب. در طول پرواز خواب باشههه چیزی نفهمه
معبودم! متبرکم نما به نامت، متبلورم گردان به عبادتت، متذکرم گردان به ذکرت، مرحمتم گردان به رحمتت
2714
چه جالب!

من هر وقت سوار هواپیما میشم اصلا دوست ندارم تموم بشه. هی دوست دارم از پنجره ابرها رو نگاه کنم.
اولین بارم که سوار شدم نترسیدم.

بچه ها به این فکر کنید که مرگ و زندگی در دست خداست. تو برنامه ماه عسل با یه مردی مصاحبه کردن. هواپیما سقوط کرده بود و فقط همین یک نفر زنده مونده بود. این یعنی مشیت الهی. تا خدا نخواد هیچی نمیشه. اگه هم قسمت ما مرگ باشه روی زمین هم میمیریم.
2706