2703
2553
من خودم همیشه از کارهایی که آرایشگرا تو سالن رو موهام انجام میدادن ناراضی بودم کلی هزینه میکردم آخرم اونی نمیشد که میخواستم الان چندوقته خودم تو خونه موهامو رنگ میکنم خیلی بهتر از آرایشگاها میشه با کمترین هزینه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من از آرایشگرها که فرمول میپرسیدم خوب نمیشد الان دیگه اینترنت همه چیز و حل کرده از این رنگ موهای اینترنتی که فرمول رنگ دلخواهتو برات میفرسته با دستورالعمل میشه استفاده کرد مشاوره خوب میدن
2720
منم ازشون رنگ گرفتم بنظرم نسبت به قیمتش میارزید، رنگاشون واقعا خوب بود، من باهاشون تماس گرفتم گفتن دارن آکادمی آموزشی هم راه میندازن تا هرکی خواست بره اونجا رایگان رنگ کنه اما به من دوره چون گفتن سعات آباد هستن.
2714
سایت ایهرکالر که من بهشون رنگ ترکیبی سفارش دادم بنظرم با بقیه کانال های ت ل فرق میکنه و مورد اعتماده مثل دیجی کالا، همه چیشون واقعا حساب کتاب داره و خیلی حرفه ای برخود میکنن تا تو خونه خودمون موهامونو رنگ کنیم اونا مواد و وسایل لازم رو میفرسن همراه با آموزش، البته با من که تماس گرفتن گفتن دارن آکادمی آموزشی هم افتتاح میکنن برای مشتریانشون و این یعنی احترام به من مشتری. دستشون دردنکنه.
سلام خانوما خیلی خوشحالم که دیدم شما هم مثل من از ایهرکالر پک رنگ مو ترکیبی گرفیتید، راستش فکر میکردم خودم خیلی زرنگم و کسی خبر نداره از اون سایت ولی میبینم از من زرنگترم بوده بنظرم باید به کسی که اینکارو کرده آفرین گفت چون کار منو که واقعا راحت کرد، دیگه بدون دردسر از خونه سفارش رنگ ترکیبی بدم میفرستن برام خونه، راست میگن سالن اینترنتی هستن واقعا!!!