2726
عنوان

ازدواج دخترمجرد با مرد مطلقه

663 بازدید | 29 پست

سلام دوستان،یکی از همکارام که خیلی باهم رابطه خوبی داریم تصمیم گرفته با یه آقایی که از همسرش جداشده ویه پسربچه ۸ساله داره ازدواج کنه البته اقا خیلی باشخصیت و بقول معروف آدم حسابیه وبه دوستمم گفته مسیولیت بچم باخودم شما اصلا فکراین نباش البته تنها چیزی که به چشم میاد اختلاف سنی ۱۲سالشون هست اینم همش از من نظر میخوادمنم واقعا موندم چی بگم حالا شماهم لطفانظرتون رو بگید انشااله بتونیم کمکش کنیم وهرچی خیروصلاحش هست براش پیش بیاد🙏

کسی که بهشت رابرزمین نیافته است،آن را درآسمان نیزنخواهدیافت،خانه ی خدا نزدیک ماست وتنهااثاث آن،عشق است بسترعشق به خدا خدمت به مخلوقش هست.

هردو چندسالشونه ؟

هر بژی کورد 🤝🏻✨خویشگم تا ژیم دوسد درم 🫂♥️🥺           مرسی بابت اینک هروقت خاستم نبودی 🤍🦎 مرسی بابت اینک هروقت خاستی بودم🤍🦎 به قولِ بوکوفسکی، ببین! هیچکس قرار نیست از نبودنِت بمیره؛ شاید فقط چند ساعتی دیرتر بخوابه...نه ؟

کیس بهتری نداره دوستتون؟

حالا اگه اینستا پست میذاشتم میگفتم لایک کن ، نمیکردی 😒شوخی زیاد میکنم😁 نه لایک کن نه دلخور شو 🫀                         بله دانشجوی پزشکی هستم .میام اینجا تا از درس دور باشم . میشه لطفا سوال کنکوری نپرسی؟🥺❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مگه دیوونه ست؟؟

اصلا همچین کاری نکنه

❌اگه به اسم کاربریم گیر بدی یعنی خوده خری🫤 ❌       اگه اون لحظه خوشحال بودی……پس پشیمونی نداره/.      پایان های تلخی را باید تجربه کنی تا به دوام نداشتن چیزهای زیبا ایمان بیاوری.       تذکر مهم:اگه تو یک تاپیک دارم تیکه پاره ت میکنم تو یک تاپیک قربون صدقه ت میرم…دادا خداوکیلی به اسم کاربریا دقت نمیکنم فکر نکنی دوقطبی ام؛خودتو …نکن برام❤️😁.    
هردو چندسالشونه ؟

آقا۴۱خانم ۲۹

کسی که بهشت رابرزمین نیافته است،آن را درآسمان نیزنخواهدیافت،خانه ی خدا نزدیک ماست وتنهااثاث آن،عشق است بسترعشق به خدا خدمت به مخلوقش هست.

والا ما داشتیم دختر محرد با اقایی که دوتا بجه داشته ازدواج کرده 

چند تا بودن 

همه هم خدارو شکر خوبن خودشونم بچه دارشدن اینکه مشکل وبحث و اینا که  هر زوجی داره 

ولی خدارو شکر خوبن با هم 

روحتون شاد مادرم،،برادرم  
کیس بهتری نداره دوستتون؟

این خیلی موقعیت خوبی داره

والا ما داشتیم دختر محرد با اقایی که دوتا بجه داشته ازدواج کرده  چند تا بودن  همه هم خدا ...

منم دیدم

مهم شخصیت و تفاهم بینشون هستش میشه امضامو بخونی🙏🥰❤️

موافقم

2706