2581
2553

طول درمان دوره ی نقاهتش سخت شده. 

شاید دوباره ببرنش عمل 😭

بچم خیلی موقع پانسمان از درد فریاد میکشه، جیگرم  خون میشه.. 😭انقدر داد میزنه حالم بد میشه فشارم میافته نمیتونم پانسمانشونعوض و ضدعفونی کنم.... انقدر گریه میکنم طفلی میگه ببخشید مامان دیگه داد نمیزنم.. یا تو نیا بذار بابا انجام بده 😭وااای چه حس بدیه.. 

تورو خدا قسمتون میدم هر دعایی بلدید برای پسرم بخونید شفا پیدا کنه. نذر کردم خوب شد ببرمش حرم امام رضا... 

دعا کنید تا نظرم ادا شد اسمتونم بگید رفتم براتون دعا کنم 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

الهی همه ی یلدا ها لبخند به لباتون باشه 

یلداتون مبارک 💖🌹

🌼  خدا جونم یه نظر بهم بنداز.. 🙏🏻   🌼    خیییلی صدات کردم، یه جاهایی معجزه کردی شکرت، 🙏🏻اما ۱۵ ساله یه دعا کردم جوابم رو ندادی.چررررااااااادوست داری همش صدات کنم صدات میکنم 🦋اما بگو جانم،میشنوم ،،بگو تاآروم بگیرم 😭خداجونم قول میدم جوابمو دادی، نرم پشت سرمم نگاه نکنم 💚💚💚💚  من با اعجاب منتظر غیرمنتظره های شما هستم   ، بار الهی💚💚💚💚🦋🦋🦋🦋🌹🌹میدونم هستی، داری گوش میدی،خدایا باز هم قدرتت رو نشون بده.. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2603
حمد شفا خوندم به نیتش .

ممنون گلم خدا سلامتی بده بهتون

🌼  خدا جونم یه نظر بهم بنداز.. 🙏🏻   🌼    خیییلی صدات کردم، یه جاهایی معجزه کردی شکرت، 🙏🏻اما ۱۵ ساله یه دعا کردم جوابم رو ندادی.چررررااااااادوست داری همش صدات کنم صدات میکنم 🦋اما بگو جانم،میشنوم ،،بگو تاآروم بگیرم 😭خداجونم قول میدم جوابمو دادی، نرم پشت سرمم نگاه نکنم 💚💚💚💚  من با اعجاب منتظر غیرمنتظره های شما هستم   ، بار الهی💚💚💚💚🦋🦋🦋🦋🌹🌹میدونم هستی، داری گوش میدی،خدایا باز هم قدرتت رو نشون بده.. 

ب هر اندازه ک لایک شمبرای همه بیماران صلوات میفرستم

ده تا هم واسه پسر عزیز ایشون

اݪّلهُمَّ صَݪِّ عَݪے مُحَمَّد وَ آݪِ مُحَمَّد وَ عَجِّݪ فَرَجَهُمْ

خو نکن فکر سفر کن

انشالله امام حسین شفاش بده

هرکس امضام و دید واسه حاجت رواییم یک صلوات به نیت شش ماهه امام حسین بفرسته انشالله خودتم حاجت روا بشی هرجای این دنیا هستی   همین الان که داری میخونی  دستت و ببر بالا بگو خدایا حاجت این زن رو بده انشالله خدا تن بیمارت نکنه انشالله هیچ وقت غم نبینی
2637
آن شاالله پسرتون شفا پیدا کنه .‌ میشه مشکلشو بگید

عمل فیستول مقعد کرده یکی از دردناک ترین عملهاست هم روده و هم از بیرون... بچم خیلی عذاب میکشه

2604