2726
من یه پسر دارم که 3 سال و 3 ماهشه.
تا 5 ماه شیر خودم رو خورد و بعدش یکهو دیگه هر کاری کردم سینم رو نگرفت که نگرفت.چون شیرم کم بود شیشه هم بهش میدادم که بهمین خاطر دیگه راحت طلب شد و فقط شیشه رو خواست.
تا 2 ماه مجبور شدم شیرم رو بدوشم و با شیشه بدم ولی بعد از اون انگار دیگه شیرم قطع شد و پسرم شیر خشکی شد.
یعنی پسرم خیلی در سن بالا با سینه من در تماس نبود که یادش بمونه.اما بعد از اون هم هر بار میومد سراغم دوست داشت باسینه هام بازی کنه.
قبلا میگفتم کوچیکه . اما الان با این سنش میاد میگه مامان میشه به می می هات دست بزنم.اوایل میگفتم از سرش میفته اما الان دعواش میکنم و میگم این کار بده.احساس میکنم حریص تر شده . حس بدی دارم دوست ندارم یه جوری بشه که این موضوع تبدیل به یه مشکل بشه.
وقت خواب واقعا دلم براش میسوزه چون با التماس میخواد سنیه هامو بگیره و بعد بخوابه.انگار با این کار آرامش میگیره .به خاطر همین موقع خواب بهش هیچی نمیگم طوریکه خودش بهم میگه مامان وقت خواب میتونم به می می هات دست بزنم؟؟؟؟؟؟؟
دیروز بهم یه چیزی گفت که خیلی بهم ریختم گفت مامان نی نی کوچولوها از می می مامانشون شیر میخورن؟ منم در جواب گفتم آره مامان جون تو هم وقتی کوچیک بودی خوردی.بعد گفت من دوست ندارم بزرگ شم.بهش گفتم دوست داری تو هم از می می مامان شیر بخوری.اول گفت آره و وقتی من ازش خواستم که شیر بخوره خجالت کشید و این کار رو نکرد.
تو رو خدا بگید من چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟خیلی ناراحتم بابت این قضیه
پسر من تا دو سالگی شیر خورد ولی حتی یکبار هم غیر از زمان شیر خوردن بدون لباس منو ندید ... حتی بالباس میبرمش حموم .... مشکل پسر شما احتمالا به خاطر رفتار دوگانه شماست .... اگه لمس بدن مادر اشتباهه شب و صبح و بعد از سوال نداره که .... محبتت را یه مدل دیگه به پسرت نشون بده .... این کار را از سرش بنداز
CafeMom Tickers

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خودت داری حساسش میکنی. چه اشکالی داره بازی کنه؟ دخترم منم با اینکه از نوزادی شیر منو نخورد اما عاشق اینه که اینه که بازی کنه.
سخت است یکرنگ ماندن، در دنیایی که مردمش برای پررنگ شدن حاضرند هزار رنگ باشند....
بابا بخدا طبیعیه. من بچه های بزرگتر از پسر شما رو دیدم که عاشق این کارن. ولش کن. کم کم از سرش بنداز. هی بگی بده، بیشتر حریص میشه.
کلاً بچه ها یا حتی بزرگترها رو از هرچی منع کنی، بدتر حریص میشن.

اگه هم نخواستی بزاری دست بزنه، یه طوری رفتار نکن که فکر کنه کار بدیه. مثلاً از جلوش بلند شو برو کنار. یا بگو بیار بریم کارتون ببینیم. یا برو براش میوه بیار. یه جوری حواسش رو پرت کن. وقتی هی بگی بده زشته دست نزن بدتر میشه.
سخت است یکرنگ ماندن، در دنیایی که مردمش برای پررنگ شدن حاضرند هزار رنگ باشند....
پسر خواهر منم اینجوری بود میرفت بازی میکرد وسط بازی جلوی همه میخواست دستشو بکنه تو یقه خواهرم و دستشو میزاشت رو سینه مادرش برا 1 الی 2 دقیقه ودوباره میرفت بازی فکر کنم 3 ییا 4 سالش بود وشیر مادر رو هم تا 2 سال خورده بود ولی با گذشت زمان فاصله این کارش بیشتر شد تا ترک کرد نگران نباش حساسش نکن وقتی این کارو میکنه حواسشو به یه چیز دیگه پرت کن موفق باشی
تازه پسر خودم الان 2 ساله ونیمه هست از زمان شیر خوردن عادت داره با ارنج من بازی میکنه اینقدر ارنج دستم حساس شده که نگو خیلی سعی کردم ترکش بدن نتونستم الانم وسط بازی یا هر کاری که میکنه یه دفعه حوس میکنه میافته به جون دست من مخصوصا وقتی که از هیجانی شه (عصبانی شه یا زیادی خوشحال شه) ولی چاره ایی نیس دقت کردم وقتی زیاد بغلش میکنم یا خیلی بوسش میکنم خیلی خیلی کم این کارو میکنه امیدوارم بلا خره ترک کنه همینطور پسر شما!!
سلام.پسر بچه ها هرچی بزرگتر میشن حساس تر میشن و حریص تر . براش توضیح بدین که اونا فقط زمانی خوبه که نی نی دندون نداره وقتی دندون در بیاره باید غذا بخوره پسر منم ازم میپرسه وقتی این جواب رو بهش میدم دیگه تمامه دندوناشو نشونم میده و کاری نداره...شبا هم دیگه کنار خودتون نخوابونیدش یا یه عروسک خرس یا خرگوش بزرگ بدید بغل کنه بخوابه
پسر من موقع خوندن نماز میگه چرا چادر سرم می کنم ... بهش میگم آخه من باید با خدا حرف بزنم اینو گفته بپوشی خبه منم می پوشم ولی وقتی باباش نمی پوشه مشکل دارم دیگه
همه بچه ها یه جور پرسش هایی از ماماناشون دارن
درست میشن ... فقط تا اون موقع ما پیر می شیم
أَللّهُمَّ ارْزُقْنی شَفاعَةَ الْحُسَیْنِ (ع) یَومَ الْوُرُودِ
بچه ها خیلی ممنون از اینکه جوابم رو دادید.

من نمیخوام حساسش کنم .رفتار دوگانم هم به این خاطره که خودم هم هنوز نمیدونم باید در مورد این موضوع جدی باشم یا بی خیالش باشم.از دیگران که مشورت میخوام مثل شماها بعضی ها این کار رو قبیح میدونن و بعضی ها خیلی عادی.
واقعا خودم هم گاهی احساس میکنم این کار از روی نیاز به محبتشه .سعی میکنم بهش بیشتر محبت کنم اما خوب احساس میکنم خیلی نیاز داره که سینه منو لمس کنه.
مسلما این کار از روی میل جنسی نیست. چون اون تازه 3.5 سالشه.خودم هم موندم به خدا
اره
شبا براش قصه بگشید
یا از خاطراتتون تعریف کنین
اگه خواست دست بزنه دستشو تو دستتون بگیرین بگین من می خوام دستات تو دستم باشه
یه جوری خیالشو پرت کنین
کم کم براش جا میافته
بچه ها یه دورانی به یه چیزی بند میکنن بعد باز یه چیز دیگه گیرشون میاد
درست میشه ... نگران نباشین
أَللّهُمَّ ارْزُقْنی شَفاعَةَ الْحُسَیْنِ (ع) یَومَ الْوُرُودِ
2706