2726
عنوان

تو رو خدا بگید با این رفتار پسرم چی کار کنم ؟؟؟!!!!!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 109889 بازدید | 25 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نازی.احتمالا الان که عقلش رسیده جایی شیر دادن کسی رو دیده کنجکاو شده.از روی محبت و نیاز عاطفی هم هست.به نظر من طبیعیه چون تو اقوام دیدم.یه پسری بود علنا فقط دستش تو سوتین مامانش بود.از سرش میفته.فقط یه مدت لباس باز نپوش.حواسشم پرت کن.یه سوال بچه درونگرایی هست یا اجتماعی و پرسرو صدا؟
عاشقی شیوه رندان بلاکش باشد...
2728
مامان ارشان جون
دختر من هم 3 ماه بیشتر شیر منو نخورد اما وقتی خواهر شوهرم بچه دار شد و دخترش رو تا دو سالگی شیر داد انقدر این موضوع براش جذاب شد که حتی روزی چند بارررررررر میومد تو بغلم و مثلا شیر میخورد قشنگ سینه هامو مک میزد و لذت میبرد همسرم خیلی مخالف این کار بود و میگفت سه سالشه و باید بدونه که دختر عمه ش برای شیر خوردن این کارو میکنه اما من اصلا حساسیت نشون ندادم و گذاشتم هر زمان میخواد این کارو بکنه تا وقتی کم کم از سرش افتاد و الان گاهی یادش میفته و تا من لباس یقه باز میپوشم سریع میگه می می و من یا حواسش رو پرت میکنم و یا اجازه میدم لمسشون کنه و یا دستش رو فقط بذاره روی سینه م این کار خیلی ارامش میده به بچه ها حس نوستالژیک ناخوداگاه براشون یاداور نوزادیشونه :) محرومش نکن دوستم ولی کم کم کنترلش کن تا از سرش بیفته چاره ش هم اینه که کمتر لباس های یقه باز بپوشی تا یادش بره.
موفق باشی

بهترین درسها را در زمان سختی آموختیم
و دانستیم صبور بودن نوعی از ایمان است
و خویشتن داری نوعی از عبادت
ناکامی به معنی تأخیر است نه شکست
و خندیدن........ آری خندیدن خود ِ نیایش است
یادم رفت اضافه کنم که دخترم گاهی می می رو بوس هم میکنه :)))) یه حس خوبی بهش داره نازش میکنه بوسش میکنه .

بهترین درسها را در زمان سختی آموختیم
و دانستیم صبور بودن نوعی از ایمان است
و خویشتن داری نوعی از عبادت
ناکامی به معنی تأخیر است نه شکست
و خندیدن........ آری خندیدن خود ِ نیایش است
سارا جون مرسی از توضیحاتت.خوبه حالا بچه شما دختره.پسر بچه معمولا رو اینجور مسائل حساستره و من دلم نیمخواد در این زمینه ها کنجکاو بشه.
فکر کنم در این زمینه به یه روانشناس کودک مراجعه کنم ببینم اون چی میگه.
مشکل پسر من اینه که احساس میکنم این کار رو غیر ارادی انجام میده.یعنی تا میاد سمتم ناخودآگاه دستش میره رو سینم.
دیشب دیگه اونقدر عصبی شدم از این رفتارش که بهش گفتم اگه به می می دست بزنی رو دستت زیگیل در میاره .
طفلکی ترسیده بود و تا میومد دست بزنه خودش به خودش میگفت نه زیگیل در میاره.حالا با خودش فکر میکرد که زیگیل چی هست.

یادم رفت بگم بعضی وقتا شبا تو خونه میاد سوتین منو باز میکنه میبوسه یا تو مهمونی میاد دستشو میکنه تو سوتین من مک میزنه میبوسه دست میزنه جدیدا از سینه هام شیر ترشح میکنه همه جا این کارو میکنه باید چی کار کنم؟