2726
مامانا سلام. من دخترم الان 5 ماهشه. یکبار سه ماه و نیمه که بود یک نقطه کوچولو خون تو مدفوعش بود دکتر گفت حساسیت به پروتئین گاوه و یک لیست بلند بالا نوشت اعم از کلیه مشتقات گاوی، بادنجان، سس، رب، آجیل و .......... ولی من رعایت نکردم گفتم چطور سه ماه و نیم همه اینها رو من خوردم و طوری نشده حالا یکدفعه حساسیت پیدا کرده بعد از اون هم دیگه خون تو مدفوعش نبود تا هفته گذشته که تا امروز 5-6 بار خون تو پوشکش بوده البته مقدارش خیلی خیلی کمه ولی هست. دو بار آزمایش مدفوع دادیم اولی که هیچی نشون نداد دومی هم یک مقدار چربی نشون داد ولی خون نبود به هر حال دکتر عقیده داره که حساسیته. البته باید بگم که بچه ام چون این ماه وزن اضافه نکرده بود یک هفته است که براش غذا شروع کردم فرنی آرد برنج با شیر خودم نه با شیر گاو. یک چیزی هم که جرأت نکردم به دکتر بگم ما یک ده روزی بود که به این بچه موز میدادیم می خورد خودم هم هفته گذشته در حد خودکشی فلفل، بادنجان، گوجه و تخم مرغ خوردم و فکر میکنم علتش همینهایی که جرأت نکردم به دکتر بگم و نه شیر گاو. حالا دکتر یک لیست بلند بالاتر از دفعه قبل بهم داده که فکر کنم غیر از آب بقیه چیزها رو ممنوع کرده باشه. حالا میخواستم کسانی که در این زمینه تجربه دارند راهنماییم کنند
اولاً بچه های شما از کی خون تو مدفوعشون دیده شد؟
چه موادی رو نخوردید؟
آیا تست حساسیت دادید که مشخص بشه دقیقاً به چه ماده غذایی حساسیت داره؟ در چه سنی و کجا انجام دادید؟ آزمایش خون میگیرن؟
تا چند وقت رژیم غذایی داشتید؟
بچه دارو هم استفاده کرد؟
بچتون کی خوب شد؟
و هر چیز دیگه ای که خودتون فکر می کنید برام مفیده رو لطفاً بگید. ببخشید روده درازی کردم ولی کلی سؤال دارم و غیر از شماها هم کسی رو ندارم که بهم جواب بده
عزیزم چیزی نیست دختر من هم تو 2 ماهگی و 3 یاشایدم 5 ماهگی خون تو مدفوهشبود بصورت یک الیاف مانند باریک و ریز. دکتر گفتبه شیرو محصولات لبنی گاوی حساسیت داره. من تا 2 ماه شیر وماست نخوردم اما بعدها هم باز بود. و مراعات نکردم اما به نظرم برطرف میشه و نگران نباش مال ما که برطرف شد و من هم می خوردم اما سعی کن اجیل پسته و بادامزمینی نخور و مراعاتکنتا برطرف بشه چون نی نی دل درد میگیره . نگران نباش تا چندوقت لبنیات نخور و مکمل بخور به جاش
سلام عزیزم فکر کنم که دکتر جوابتوداده ولی رعایت نکردی به نظر من اگه رعایت کنی خوب میشه بچه دوست منم همینطور بود مامانش رعایت کرد و خوب شد.
اگه فکر میکنی حساسیتش خیلی زیاده ببرش کلینیک آلرژی تو طالقانی اونجا تست میگیرن و دکتراش هم فوق تخصص آلرژی هستن .
ولی به نظر من دخترتو ننداز زیر دست دکترا اینایی که گفتن رعایت کنی خوب میشه یه مدت بگذره خوب میشه ایشالا.

بوسسسسسسسسسس

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام عزیزم ..منم به پسرم سوپ رو دادم که مقدارش سنگین بود ..همچنین موز و همش در سن 5 ماهگی بود که خون تو مدفوعش دیدم ...البته پسمل من مدفوعش شبیه اسهال خونی بود که بردم آز دادم و گفتن نه خون تو مدفوعش هست و نه اسهاله ...ولی من خونو چندین بار دیده بودم ..دیگه راستش از ترس تا 6 ماهگی فقط فقط شیر خودمو دادم
هیچ وقت به خدا نگویید من یک مشکل بزرگ دارم ،به مشکلتان بگویید من یک خدای بزرگ دارم**
عزیزم نگران نباش پسر منم از دو ماهگی خون توی مدفوعش بود یه دکتر بردمش گفت چیزی نیست خوب میشه دکترش وعوض کردم بهم گفت به پرو تین شیر گاو حساسیت داره چون شیر خودم و می خورد مجبور شدم تا دوسالگی لبنیات رو از غذای خودم و پسرم حذف کنم چون دکترش گفت اگر رعایت نکنی مجبور میشم بهش کورتون بدم منم ترسیدم و رعایت کردم حتی صبحانه کره و پنیر رو از صبحانم حذف کردم خدارو شکر بعد از دوسالگی خوب شد چون چندین بار بردمش از مدفوع گفتن خوب شده تو هم رعایت کن انشالله که زود زود خوب میشه
من رویایی دارم رویای آزادی رویای یک رقصه بی وقفه از شادی
من رویایی دارم رویای رنگانگ رویای دنیایی سبز و بدون جنگ
اتفاقاً من هم تو این هفته چند بار تخمه آفتابگردون خورده بودم دکتر گفته کلاً آجیل نخور ولی من خودم بیشتر فکر میکنم از همون موزیه که بهش دادم یعنی امیدوارم همینطور باشه یه موز نخوردن بهتر از کلی محصولات لبنی نخوردنه فردا بچه میخواد ماست بخوره باید بگیم نه نمیشه بستنی میخواد بخوره باید بگیم نه
بهار جون تازگی قطره اهن رو براش شروع نکردی؟ اخه دختر منم 4 ماهگی اینطوری شد اول دکتر حدسش این بود که حساسیت به پروتئین گاوه اما نبود بعد گفت قطره اهن رو قطع کن که بعد از این کار در عرض 24 ساعت مشکل برطرف شد
2706