2737
2734
عنوان

کیا تو خرید و فروش طلا تجربه دارن

354 بازدید | 32 پست

طلا الان گرمی چند میشه فروخت مشکل مالی دارم مجبورم بفروشم میخوام سرم کلاه نره

هر وقت خریدم گرونتر خریدم هر وقتم فروختم سرم کلاه رفت کلا تجربه ندارم

بی تو مهتاب شبی باز از آن کوچه گذشتم... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

گرمی ۱۷۳۰

زن عشق زايد و تو برايش نام انتخاب می‌كنی، او درد می‌كشد و تو نگران از اينكه بچه دختر نباشد! او بی خوابی می‌کشد و تو خواب حوريان بهشت می‌بينی، او مادر می‌شود و همه جا می‌پرسند نامِ پدر!
2738

۸۱ گرم طلا چن میشه کسی میدونه ؟

زن عشق زايد و تو برايش نام انتخاب می‌كنی، او درد می‌كشد و تو نگران از اينكه بچه دختر نباشد! او بی خوابی می‌کشد و تو خواب حوريان بهشت می‌بينی، او مادر می‌شود و همه جا می‌پرسند نامِ پدر!

عزیزم تو دیوار آگهی بزن بفروش خیلی بهتر میبرن مثلا بزن قیمت پایه به اضافه ی ۱۰۰هزار

در ۹۹.۹.۱۱زیباترین هدیه مو از خدا گرفتم یه فندوق کوچولوی دوست داشتنی که یه تیکه از وجودمه 😍😍در تاریخ ۹۹.۹.۹.بهتریترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد مطمعنم 😍سکوت کن..فرقی نمیکند از روی رضایت باشد یا دلخوری این روزها مردم از سکوت کمتر داستان میسازند
من چند ماه پیش ۱۳۵۰فروختم بعدش یهو گرون شد

منم همین😭

ماهمه همسفریم،،،،،،،،،،،                                    مقصدش کوی خدا،،،،،،،                                                  ما ز اقلیمی پاک ،،،،،،،،،،،                                               که بهشتش نامندبه چنین رهگذری آمده ایم ،،،،،،،،                                          
2706