2733
2734
عنوان

واقعا گند بزنن ب این نی نی سایت

340 بازدید | 30 پست

بابا ی تاپیک کوفتی بیاید حذف کنید دیگه این سایت مسخرتون هیچ امکاناتی نداره انگار زندانه هیچ کس حق هیچ کاری نداره حداقل اختیار تاپیکای آدمو بذاریید برا خودش 

اِنقَده موندم که بیای..این زندگی روح منو بُرد💔

گذاشتی تو تاپیک حذف تاپیک؟

تو که میترسیدی از تاریکی الان چجوری تنهایی خوابیدی؟ کاش میدونستم آخرین غروبه , شهرمون جنگه خیابونا شلوغه , دستت تو دستم میدوییدیم تو کوچه که ازم گرفتنت با یه گلوله ...🕊️🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
والا همه بی صاحابا قفلن 

۲ و نیم تا ۴ بازه بزار حذفش میکنه سریع

تو که میترسیدی از تاریکی الان چجوری تنهایی خوابیدی؟ کاش میدونستم آخرین غروبه , شهرمون جنگه خیابونا شلوغه , دستت تو دستم میدوییدیم تو کوچه که ازم گرفتنت با یه گلوله ...🕊️🤍
امكاناتش خيلي محدود و عهد بوقي هست قديما خيلي بهتر بود ميتونستي پست و تاپيكتو خودت حذف كني هر زمان ...

واقعا توهین ب شعوره انگار دختر بچه ای اختیار هیچی نداری باید بدویی دنبال ی نفر با فیس افاده و دستور بیاد یه تاپیک کوفتی برات حذف کنه واقعا چقدر بی شعورن 

خب تایم نماز و ناهار بستست این کارا چیه

از دیشب دارم میذارم انقد تگش کردم ینی نمی بینه واقعا ؟ یا عین منشی دکترا وقت نداره؟

2706