2733
2734
ولی من دیروز تو داروخانه دیدم برای بالا بردن میل جنسی بود افشره گل سرخ
اگه میشد نگاهت رو تو حجم یه سرنگ جا داد/اگه میشد فقط یکبار پر و بالی به رویا داد/ من از تزریق میمردم تو رو تا اوج میبردم من از تزریق میمردم تو رو تا اوج میبردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خیلی سعی کردم اما نشد فقط دارو جواب میده به افسردگی بنظرم من با دارو خوبم سیتالو پرام 20 میخورم
هرکس دلگرمیش به خداباشد پرونده اش پیش خدا میماند اما اگر کسی دلگرمی به شخص یا چیز دیگرداشته باشدخداوند هم واگذارش میکندبه آن چیز یا شخص
2731
خب این مشکل با مشاوره درمانی و دارو درمانی حل میشه من هر از گاهی به جنون میرسم اگه دختر کوچولوم بهم انگیزه نده تمام رگاهی بدنمو میزنم میرم پی کارم انقدر افسردم که نگو
اگه میشد نگاهت رو تو حجم یه سرنگ جا داد/اگه میشد فقط یکبار پر و بالی به رویا داد/ من از تزریق میمردم تو رو تا اوج میبردم من از تزریق میمردم تو رو تا اوج میبردم
من میدونم چه جوری خوب میشم
2738
من اینجوریم که دوست دارم کارهای مورد علاقه ام رو انجام بدم مثه عکاسی شیرین پزی درس خوندنم و یه مردی که باهام بیاد بیرون و پا به پام باشه بگه و بخنده و خیالم هم از بابت دختر کوچولوم راحت باشه دلم سفر میخواد البته مورد سفر نشه هم بد نیست ولی واقعا روحیه ام داغونه هر چی مبگذره و به خواسته ها و علایقم نمیرسم بدتر میشم چون همش تو خونم شوهرمم میترسه من تنها برم بیرون میترسه خدای نکرده بلایی سرمون بیاد من در حد محله خودمون واسه خریدای جزیی میرم بیرون
من به شدت به مشاوره احتیاج دارم مخصوصا که الان فهمیدم بعد سه سال شوهرم هنوز نمیدونه من به چی علاقه دارم و از چیا خوشم نمیاد نمیدونه هنوز با من چه جوری حرف بزنه من واسه خودم یه دیکتاتورم اما دیکتاتورها هم در مقابل یه چیزایی نرم میشن هنوز نمیدونه سر به سرم که میذاره من سخت تر میشم فقط میترسه زندگیش از هم بپاشه اینا منو از درون میخوره و باعث ناراحتیم میشه
ورزش که عشقمه عاشق صخره نوردی و بدمینتونو دوچرخم خب نمیتونم با یه بچه کوچیک برم شوهرمم میگه صبر کن همش
باران جان نترس مگه کسی که داروی فشار خون یا دیابت میخوره میترسه عزیزم این طرز فکر اشتباه رو از خودت دور کن خوب اینم یه بیماریه دیگه چرا خودتو ازار میدی با این فکر بیماریه روحی از جسمی بیشتر ادمو داغون میکنه
هرکس دلگرمیش به خداباشد پرونده اش پیش خدا میماند اما اگر کسی دلگرمی به شخص یا چیز دیگرداشته باشدخداوند هم واگذارش میکندبه آن چیز یا شخص
2706