2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام خنک بودن بیضه ها خیلی مهم است و کمتر به آن اشاره شد . در حمام و دستشویی نباید آب داغ روی آنها بریزند حتی شلوار تنگ نپوشیدن هم که میگن برای همین هست که بیضه را به شکم می چسباند و آن را گرم می کند مثل زمستانها و در هوای سرد که بیضه ها برای گرمتر ماندن منقبض شده و نزدیک شکم می روند . الله اکبر از خلقت بشر
2456
سلام خنک بودن بیضه ها خیلی مهم است و کمتر به آن اشاره شد . در حمام و دستشویی نباید آب داغ روی آنها بریزند حتی شلوار تنگ نپوشیدن هم که میگن برای همین هست که بیضه را به شکم می چسباند و آن را گرم می کند مثل زمستانها و در هوای سرد که بیضه ها برای گرمتر ماندن منقبض شده و نزدیک شکم می روند . الله اکبر از خلقت بشر
سلام بچه ها شماها میگید چیزهایی که طبع گرم دارند برای آقایون خوبه ولی عرق کاسنی که خیلی سرده؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!
دوستان اگر کسی پایان نامه رشته های مدیریت (بجز مدیریت مال)و مهندسی صنایع خواست در خدمتم
2714
سلام میخواستم در مورد کاسنی بگم که کاسنی بر خلاف باور مردم طبعی بسیار گرم داره ولی خون و جیگر را تمیز میکنه مردم فکر میکنن که سرده
سنگها شاید....ولی گنجشک ها هیج وقت مفت نبودند.........قلبشان همیشه میزد....!!
با سلام .. من تو تاپیک مزاج شناسیم همرو مفصل گفتم ... http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=7352&PageNumber=584

کاسنی خنکه خانم عزیز. .. اشتباه نکنید ... سردی و گرمی و خنکی سه طبع مختلفه ... سردی مثل ماست و چای و ترشی ( مضر ) خنکی مثل کاسنی و ترنجبین و شیر خشت ( مفید ) ... گرمی مثل خرما کنجد ( بسیاااااااااار مفید )

کاسنی خنکه و دارای هورمونهای مردانه ... به خاطر همینه که برای آقایون مفیده ...

و در مورد غذاها مفصلا شرح دادم ... انواع حلواهای موثر و انواع گیاهان موثر برای اسپرم گفته شده

سوالی داشتید تو تاپیک خودم مطرح کنید در خدمتم ...

موفق باشید
افسوس روزی خواهد آمد که بی دینی، نمادروشن فکری است!(دکتر علی شریعتی )
با عرض معذرت بچه ها اونقد ر از اسپرم حرف زدین که من یه لحظه اسم بابای پسرم رو خوندم ::: بابای اسپرم راستی دوست من شوهرش مشکل داشت 4 سال اما یکی بهش گفته بود میگو+ گوجه+ قارچ بخوره والان بارداره
>*
سلام بچه ها شوهر من تعداد و حرکت اسپرم هاش خیلی کمه...الان هم به مدت 3 ماه قرص لتروفم وویتامین e وسلنیوم باید استفاده کنه.و علاقه شدیدی به شیرینی جات داره مثل حلوا.پشمک.باقلوا.سوهان.گز داره نمیدونم واسش خوبه یا نه؟کسی میتونه کمکم کنه؟خیلی نگرانم /منتظرم.....ممنونم
2706