2726
عنوان

امشب عروسی شوهر سابقمه

2134 بازدید | 37 پست

فقط میدونم من  شب عروسیم ی دختر ۱۷ ساله بودم 

ک نمیدونستم زن ی ادم بی مسئولیت عیاش ک قراره تو ماه عسلم از برادرش کتک بخورم

خوااهرش شرتشو بکنه تو کیف عروسی من 

برای نابودی زندگیم نقشه بکشن!

کلی عفونت ازش بگیرم

بخاطر روابط قبلیش 

خدایا هیچ ادم اشتباهیو سر راه ادمی قرار نده‌‌‌‌...

خدایا خودت بودیو دیدی سختیامو بدبختیامو ...

اون ک عامل بدبختی من بود ..عروسیش تو همون تالار سرنگونی بخت منه.....هم اونو خوشبختش کن هم منو عاقبت بخیر..هم دل مادرمو اروم .‌‌..🖤امشب با دل شکسته خبر عروسی اونو بهم داد.‌من ک برام مهم نیست ..ولی مادرمو خوشحالش کن

میگن مغز ادم تا ۷ دقیقه بعد از مرگشم کار میکنه!من تا ۷ دقیقه بعد از مرگمم دوست دارم🖤😔💍همین قدر که میدونم زنده ای و زیر عکست میزنن انلاین خداروشکر میکنم😖بدیایی که به من کردیو به اون نکن عشقم!⁦☺️🍃🌹⁩هستیِ مــن💍😻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

دوسش داری؟امضات؟

تاحالا شده واسه حفظ شرایطی ک ازش متنفری بجنگی؟؟؟؟                      دوست داشت با کل شهر بخوابه.....                              منم دیگه بیدارش نکردم🤷‍♀️.              ب قول تتلوی عزیز بحث لیاقته قورباغه رو تو تشت طلام بزاری باز میپره تو مرداب.                            تو نخواستی ک عوض شی هر کاری کنم‌همینی واسم آرامش نذاشتی و خب این درد کمی نیست.             بیخودی گردن من نندازمن وانمود کردم دردم نیومد،اما درد پیرم کرد...               فقط اونجا که شادمهر میگه:منو دوست داشت ولی هربار خلافش اتفاق افتاد،اونم دوست داشت منو اما نه اونقدر ک نشون میداد.
دوسش داری؟امضات؟

ن خیلی قدیمیه

میگن مغز ادم تا ۷ دقیقه بعد از مرگشم کار میکنه!من تا ۷ دقیقه بعد از مرگمم دوست دارم🖤😔💍همین قدر که میدونم زنده ای و زیر عکست میزنن انلاین خداروشکر میکنم😖بدیایی که به من کردیو به اون نکن عشقم!⁦☺️🍃🌹⁩هستیِ مــن💍😻
ن خیلی قدیمیه

انشالله بهترینا نسیبت بشه

تاحالا شده واسه حفظ شرایطی ک ازش متنفری بجنگی؟؟؟؟                      دوست داشت با کل شهر بخوابه.....                              منم دیگه بیدارش نکردم🤷‍♀️.              ب قول تتلوی عزیز بحث لیاقته قورباغه رو تو تشت طلام بزاری باز میپره تو مرداب.                            تو نخواستی ک عوض شی هر کاری کنم‌همینی واسم آرامش نذاشتی و خب این درد کمی نیست.             بیخودی گردن من نندازمن وانمود کردم دردم نیومد،اما درد پیرم کرد...               فقط اونجا که شادمهر میگه:منو دوست داشت ولی هربار خلافش اتفاق افتاد،اونم دوست داشت منو اما نه اونقدر ک نشون میداد.
2706