2733
2734
عنوان

خوردن فلفل سیاه دانه ای

3675 بازدید | 22 پست

خانوما من روزی ۱۰ ۱۲ تا با آب قورت میدم کسی تجربشو داشته؟شنیدم برا سردی رحم خوبه

خدایا شکرت من خیلی خوشبختم خدایا شکرت ب هرچی ک خواستم‌ رسیدم🌻قانون جذب🌻

اطلاع ندارم فق، میدونم ۱۰تا خیلی زیاده و واسه‌معده خوب نیس اونطور خوردنش 

^تیارا^ هستم👀از نظر من اگه همه چیو با رنگ بنفش تصور کنی دنیات قشنگ تره💜با اینکه یه شهریوری احساساتیم عاشق زمستونم ❄ خدایا مرسی که همیشه کنارمونی💜😍 نی نی سایت رو خدا بهمون داد تا تو هر حالی نزدیک تر از هرکسی که نزدیکمونه به هم دیگه باشیم پیش هم باشیم...🥺💜💜💜دوستتون دارم نی نی سایتیا❣

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

برای لاغری شنیدم خوبه 

ولی زیادیش هم معدت رو عصبی میکنه

دو  الی سه روز یکبار بخور حدقل 

یا چایی زنجبیل 

یا سیاهدانه و عسل بخور 

دکتر انوشه راست میگه : 'گیرم عذر خواهی کردی ، واسه حرفی که زدی' با ذاتی که آشکار شده چه میکنی ؟! ️ 
2738
برای لاغری شنیدم خوبه  ولی زیادیش هم معدت رو عصبی میکنه دو  الی سه روز یکبار بخور حدقل&n ...

وای خدا لاغرم اوت دو سه کیلو گوشتمم با این فلفل ب باد ندم؟؟

میگما این روزا معدم میسوزه

اطلاعی ندارم. خودم داخل مرغ یا گوشت که میخوام بپزم 5،6 تا دونه میریزم

اره بوی زهم گوشت و مرغو میگیره منم میریزم

فک نکنم تنها با فلفل بچه پسر شه

۱۰ تا زیاده ۷ یا ۵ تا بخور هر روز ناشتا 

۱۰ تا معدت داغون میشه من ۵ تا میخورم

وزن اولیه ۸۷.     وزن فعلی ۷۵.     وزن هدف ۷۰.   خوشبختی یعنی واقف بودن به اینکه که هر چه داریم از رحمت  خداست و هرچه نداریم از حکمت خدا برام دعا کن دوباره مامان بشم دلم میخواد دخترم یه برادر داشته باشه تنها نباشه خداروشکر میکنم یه دختر سالم و ناز دارم دلش داداش میخواد یعنی میشه بیام اینجا بگم بی بی چکم مثبت شده و خدا بهم یه پسر سالم داده لطفا قضاوت نکنید که آی تو چقدر دختر ستیز هستی بله اینجا به کسایی که دختر دارن و میخوان بعدی پسر بشه میگن دختر ستیز ولی من اونطوری نیستم عاشق دخترممم                                                                         از خرداد سال ۱۴۰۱ در حال اقدام هستم ولی خدا تا الان نداده 
۱۰ تا زیاده ۷ یا ۵ تا بخور هر روز ناشتا  ۱۰ تا معدت داغون میشه من ۵ تا میخورم

برا چی میخوری عزیزم

2706