2733
2734
الان چند ساله اپیدمی شپش تو یه سری مناطق تهران اومده و سال به سال هم زیاد شده مخصوصا مناطق بالا من امسال موهای دخترم رو کوتاه کردم اما باز گرفتار شد... البته چون حساس بودم و مرتب معاینه می کردم زود فهمیدم و در کمتر از یک هفته درمان کردم ..... اما پدرم در اومد می دونم الودگی هنوز تو کلاسشون هست ....... و می ترسم دوباره بره مدرسه و گرفتار بشه ایده ای دارید برای پیشگیری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
موهاشو همیشه پسرونه بزن. هر دفعه ای چند ساعت سس مایونز بزن موهاش چند ساعت بمونه بعد بشور. واسش هد بخر بزنه موهاش از مقنعه نیاد بیرون چون شپش هم فقط توی مو میرن. وقتی هم از مدرسه میاد لباساشو با اتوی داغ اتو کن
2738
موهاش رو پسرونه پسرونه زدم .....از اول سال کوتاه بود باز کوتاه ترش کردم.... مقنعه هم سر می کنن ... اما تو کلاس معلم جای دخترم رو با یه بچه که شپش داشت عوض کرد . و دو تا بغلدستی جدیدش هم درگیر بودن........ و من تا فهمیدم فوری بردمش دکتر ..... الا ن درمان شده .. اما فکر می کنم تو کلاسشون حخیلی ها دارن و مادرهاشون خبر ندارن
از بس ملحفه اتو کردم ارتورزو کرفتم ....... خسته شدم .. هر روز هم همه لباسهاش رو میشورم موی خودش کمه..... اما هر وقت می گیره ممن رو هم درگیر می کنه موهای من خیلی پرپشته با اینکه تا فهمیدم سه سانتی زدم ....... به سختی تمیز شد......... یه هفته تمام شب و روز کار کردم شستم و اتو کردم و به هموهام یه چیزهایی زدم و شستم...... سرکه روغن زیتون ..... سس مایونز دارو گیاهی ...... و شامپو خارجیش رو..... اما استرس دارم دوباره بره گرفتار شه .
به معلم بهداشت میگیم چرا بچه های الوده می یان میگه اموزش پرورش گفته حق ندارید به خاطر شپش حتی یک روز هم بچه ها رو از مدرسه محروم کنید............. اگه مادرش بره شکایت کنه ما محکومیم ... بعد یه بچه است از اول سال داره تا حالا پنج نفر رو الوده کرده ........ اما مادرش درست حسابی درمان نکرده هنوز به موهاش نگاه کنی می بینی ..... مقنعه رو هم در می یاره
من طفلک رو بگو از شهریور دارم درمان میکنم خوب میشه دوماه بود که سر دخترم تمیز شده بود باز دوباره دیدم دارم سکته میکنم مدرسه دختر منم پر شده
بعضی ها خیلی فقیرند..تنها دارایی شان پول است...
2706