2726
شما رفتید پیشش بالاخره؟ چطور بود؟ منم دو دلم که برم یا نه.

سلام عزیزم
احتمالا کوچولو شما تا الان به دنیا اومده، ولی برای خوانندگان بعدی پاسخ میدم:

با این توضیح که من الان 24 هفته هستم (5.5 ماه)

و تا الان شش بار سونو کردم

چهار بار پیش دکتر آزاده مکری (شامل NT) و دوبار  پیش دکتر مهتاب قربانی (غربالگری دوم و یک سونو کنترل هم بعدش)

هر دوشون خیلی خوش اخلاق و باحوصله بودن و دستگاههای مجهز و خوبی داشتن. البته به نظر دستگاه دکتر قربانی پیشرفته تر هست.

معطلی مطب خانم دکتر قربانی خیلی زیاد بود و هر بار علیرغم وقت قبلی کلی معطل شدم.

در مورد مطب دکتر قربانی:
از حدود یک ماه قبل باید از طریق واتس آپ وقت بگیرید. حتما نسخه کتبی داشته باشید (دیجیتال قبول نمی کنند)
در ورای پیام های کتبی واتس آپ احساس حس کنید منشی می خواد شما را بزنه، یکی دو روز قبل از انجام سونو از شما خواسته میشه هزینه را پرداخت کنید و فیش پرداخت را بفرستید. این  درحالی هست که تا مدتی بعد پرداخت ساعت وقت تون رو مشخص نمی کنند و همراهی خوبی برای زمان درخواستی شما از نظر ساعت ندارند.

البته برخورد حضوری منشی ها بهتره ولی باز هم نه چندان.

همراه حتی در سالن انتظار راه نمی دهند.

CD و عکس را می دهند با هزینه 100 هزار تومان اضافه تر بر مبلغ اولیه که تبعا در رسید بیمه تکمیلی نخواهد آمد.

در مورد مطب دکتر مکری

وقت دهی سریع و تلفنی است (اغلب به راحتی برای همان روز و یا روز بعد)

برخورد منشی ها خوبه

به جز یکبار که بخاطر قطع برق نظم نوبت ها به هم خورده بود، بقیه دفعات معطلی کمتر از یکساعت بود.

برای سونو واژینال همراه را می فرستند بیرون ولی برای سونو معمول فکر کنم راه می دهند.

CD هم می دهند بدون هزینه اضافه.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷