2737
2734
در مورد روانشناسی و تربیت کودک اصلا سرشته ندارم وقت مشاوره رفتنم ندارم کسی میتونه کتابی بهم معرفی کنه که همه سوالاتم رو در مورد کودک جواب بده یه کتاب جامع یا سایتی چیزی ممنون میشم میخوام دخترم خیلی خاص باشه استعداداشو از الان کشف کنم این پکیج آنچه والدین باید بدانند چطوره ؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

سلام عزیزم

پسر ۴ ساله خواهرم، بیش فعال بود که بعد از کلی مصرف دارو های شیمیایی که ظاهراً موقع مصرف بهبود پیدا میکرد توسط روانپزشک تجویز شد ؛ که  دارو عوارض بدی در آینده داره ؛ این رو همه میگن

تا اینکه از طرف یکی از دوستان خانم دکتر ساداتی متخصص روانشناسی کودک رو معرفی کردند وبا بازی درمانی  و انجام تست استمفورد

خدارو شکر العان خیلی بهتره و دارو رو با نظر روانپزشک قطع کرد

کلینیک ایشون شهرآرا

۸۸۲۶۷۰۴۰

۸۸۲۶۷۰۶۸

۰۹۱۲۸۳۹۸۵۸۸

سلام 

دوستان ممنون که خانم دکتر ساداتی رو معرفی کردین. من پسرم رو چند جا برده بودم. پرخاشگری شدید داشت و روابط اجتماعیش صفر بود. خانم دکتر ساداتی اول خواستن که یک تست بگیرن که من مخالفت کردم ولی گفتن متد کارمون اینجوریه. الان یک ماهه که بچم میره بازی درمانی. این بچه از این رو به اون رو شده. خانوم دکتر فوق العاده پرحوصله هست. انتهای جلسات بازی بدون اینکه هزینه اضافه بابت مشاوره دریافت کنه یک ربع یا بیست دقیقه به خانواده هم مشاوره میده که چجوری با بچه تا کنن. خانم دکتر ساداتی مرکز مشاوره بهارنو سر شهرآرا و نزدیک گیشاهستش. این شماره خود خانم دکتر هستش. البته وقتی میرین خودشم شمارشو بهتون میده که اگه مشکلی بود بهش بگید

۰۹۱۲۸۳۹۸۵۸۸

اینم شماره های کلینیکشون هستش

۸۸۲۶۷۰۴۰-۸۸۲۶۷۰۶۸