2726

دوستان مادر من تو زندگیش خیلی سختی کشیده،چندبار گفت من بهم الهام شده تا دو سه سال دیگه میمیرم و ذهنیتش اینه...همش میگه زود میمیرم...یبار دیگه داشت گریم میگرفت با حرفاش و گریه کردم،بعدش دیگه نگفت ولی میترسم تو ذهنش این بمونه و همین بشه چون به چشم دیدم هرکسی گفته من تو ی فلان سن میمیرم همون سال فوت شده😔لطفا بگید چیکار کنم از سرش بیوفته۴۶ سالشه

بعضی وقت ها بجای جر و بحث فقط یه طرف مقابل نگاه میکنم و تعجب میکنم این حجم وسیع از بی عقلی و نفهمی چطور تو ی کله به این کوچیکی جا شده!" ARMYدر عمل عاشق و درحرف عاقل.. 

به زندگی امیدوارش کن

جاهای شاد ببرش

نذار توخونه بمونه وبه این چیزا فکر کنه

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
به زندگی امیدوارش کن جاهای شاد ببرش نذار توخونه بمونه وبه این چیزا فکر کنه

اصلا اونجوری نیست تو خونه بمونه خیلی شاد و فعاله ولی این فکراش..

بعضی وقت ها بجای جر و بحث فقط یه طرف مقابل نگاه میکنم و تعجب میکنم این حجم وسیع از بی عقلی و نفهمی چطور تو ی کله به این کوچیکی جا شده!" ARMYدر عمل عاشق و درحرف عاقل.. 

والا منم مث مامانت بودم نمیدونم چرا همیشه فک میکردم تو ۱۸ سالگی قراره بمیرم حتی روز تولدم از غصه حالم بد شد فک میکردم دیگ چیزی نمونده تا مرگ، ولی حالا با ۲۴ سال سن در خدمتتونم هیچیمم نشد😐

مادر من تو واقعیت ۵ سال پیش عزرائیل که اومده جونشو بگیره گفته فقط بخاطر بچم وقت بدین بهم گفتن فقط بخاطر نفس برو تا ۴۰ سالگی الانم ۴۱ سالشه😑😑

انقددددددر غصه میخورد‌ شدددددیدددددد

کاربر جدید نیستم نریزید رو سرم🙅‍♀️

بگو مگه ۴۶ سال سنیه که اینقد انرژی منفی میدی

بهش امید بده حرفای خوب بزن

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
اصلا اونجوری نیست تو خونه بمونه خیلی شاد و فعاله ولی این فکراش..

چی شد که اینجوری میگ  خوابی دیدن

برای سلامتی آقا امام زمان (عج) و همه بچه ها و  آرامش هممون یه صلوات می فرستید... امیری حسین و نعم الامیر ...خیلی محتاج دعام لینک حذف تاپیک

افسردگی داره

لَهُمْ قُلُوبٌ لَا يَفْقَهُونَ بِهَا وَلَهُمْ أَعْيُنٌ لَا يُبْصِرُونَ بِهَا وَلَهُمْ آذَانٌ لَا يَسْمَعُونَ بِهَا ۚ أُولَٰئِكَ كَالْأَنْعَامِ بَلْ هُمْ أَضَلُّ ۚ أُولَٰئِكَ هُمُ الْغَافِلُونَ

ببرش مشاوره و روانپزشک

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸
ببرش بیرون که فکر های الکی نکنه  منم خدا کنه تو ۲۵ تا ۳۵ سالگی بمیرم

این چه حرفیه میزنی عزیزم خدانکنه

افسردگی داره

نه اصلا

2706