2737
2734
عنوان

برای زردی نوزاد چی خوبه؟؟؟

1610 بازدید | 25 پست

میگن ماه اخر بعضی چیزا رو رعایت کنی بچه زردی نمیگیره ...گرمیجات سعی میکنم خیلی نخورم ...عرقیجات هم میگن خوبه ممنون میشم از تجربه هاتون بگین.،😘

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من عرق کاسنی از ماه هفتم خیلی خوردم خب 

بعد زردی دخترم ۷ بود 

اونم وقتی به دنیا اومد فقط شیرخشک بهش دادیم و هفت شب هم‌ هرشب یک دونه انتر توی دهنش ترکوندیم زردیش رفت (توی همین سایت خوندم ) بعد اصلا خداروشکر نه دستگاه خواست و نه رفت بالا 

•معمار و طراح داخلی• •مشاور دکوراسیون و چیدمان• •تایپ شخصیتی ISTJ•
2728

من شنیدم ک میگن قبل شیر مادر یه سر قاشق کاسنی ب بچه بدی زردی از بین میبرع همون روز اول 

ولی دوستم پسرش زردیش زیاد بود باید بستری میشد بردنش طب سنتی پشت گوششوی حجامت کوچولو کردن میگفت بچه اصلا گریه هم نکردع اما اب رو اتیش بودع ب کل زردیش از بین رفته 

2738

ازگرمیجات نیست ازگروه خونی زن ومردهستش گرمیجات نخوریاکمتربخوراگ بخوری مث من بچه ات قرمزمیشه پسرم بدنساامدفقط لبوچون گرمیجات زیادمیخوردم ولی زردی نداشت توگوگل بزن حتی بارعایت غذایی گروه خونی پدرمادرباعث زردی نوزادمیشه وهمه بچه هادرصدکمی زردی حین تولددارن عرق کاسنی بخوراگ اصلش باشه عالیه 

فقط 4 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چِقَدرِ زیبایَندِ آنانِ کِه ازِ ریشِه خوبَند!🤍🍃

من سر دخترم از ماه هشتم هر شب عرق کاسنی با عسل یه استکان خیلی کوچولو میخوردم زردی نداشت اصلا ولی سر پسرم نخوردم زردی داشت دنیا اومد ۴ روز بستری شد 😣

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
2706