2726
عنوان

دورهمی مامانای تیر و مرداد

| مشاهده متن کامل بحث + 151148 بازدید | 24267 پست
خداحفظش کنه عزیزم.ایشالا امسال سال خوبیه واسه مون هممون مامان میشیم .من ایندفه دلم روشنه که مامان می ...

انشالله عزیزم همگی باهم نی نی هامون رو بغل میگیرم انشالله ❤️🤲🤲🤲

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
گلی فکرکنم تاحدودی دیگه باید اخلاق شوهرتو بدونی زیاد حرفهاشو جدی نگیر . تازه اول راهی عزیزم . انرژیت ...

چقد حرف قشنگی گفتن❤️

اره فک کنم نی نی ناراحته چون دل درد دارم از ظهر

البته باهمسرمم دیگ صحبت نکردم گفتم الان ارامش منو نی نیو خراب میکنه

تا ب خودش بیاد و خداروشکر کنه بدونه خدا چ نعمتی داده باید خوشحال باشه 

راستی مامان پناه خیلی قوت قلب دادی این چندشب ازت یک دنیا ممنونم

من به قربان خدا  تا که مرا غمگین دید                                      بهر خوشحالی من در دلم انداخت تورا 😍🥰
بچه ها شما بعضی وقتا زیر دلتون درد میگیره مثل درد پریودی ولی نه خیلی شدید. امروز رفتم حموم اومدم بی ...

منم اینجوری میشم

یکم ک گرمش کنی و دراز بکشی اروم میشه 

من به قربان خدا  تا که مرا غمگین دید                                      بهر خوشحالی من در دلم انداخت تورا 😍🥰
چقد حرف قشنگی گفتن❤️ اره فک کنم نی نی ناراحته چون دل درد دارم از ظهر البته باهمسرمم دیگ صحبت نکردم ...

قربونت مامان مهربون . دیگه نبینما غصه بخوری . هروقت دلت پره بیا اینجا بگو یه کم سبک میشی عزیزدلم . دیروز ول کن گلی . الانو دریاب و تو فکرت به آینده ی خوش زندگی با دخترت و شوهرت یه زندگی قشنگ رو تصور کن سعی کن این روزها رویاهای قشنگ داشته باشی گلم تااز فکروخیالات بیای بیرون😘😘😘❤❤❤

قربونت مامان مهربون . دیگه نبینما غصه بخوری . هروقت دلت پره بیا اینجا بگو یه کم سبک میشی عزیزدلم . د ...

😍😍😍

چشم حتماا

سلام من طبق معمول اخر هفته ها خونه مادرم هستم و سرمون شلوغ 

امروز بسیاااار خسته شدم دخترم رو زیاد بغل کردم یه مسافتی هم مجبور شدم بچه به بغل پیاده برم 

الان کمرو دلم درد داره 

پاهامم اونجایی که به بدن وصل میشه نمیدونم بهش چی میگن دقیقا کنار واژن اونجا انگار میخاد جدا بشه 

الان میخام با روغن زیتون یکم ماساژ بدم نمیدونم خوبه یا نه ولی خییییلی کوفته است همه جام

فقط 7 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به وقت تولد ته تغاریمون❤️
سلام من طبق معمول اخر هفته ها خونه مادرم هستم و سرمون شلوغ  امروز بسیاااار خسته شدم دخترم رو ز ...

عزیزم باید استراحتتو بیشتر کنی گلی . روغن زیتون درکل چیز بدی نیست و خیلی خوبه❤❤

بچه ها شما بعضی وقتا زیر دلتون درد میگیره مثل درد پریودی ولی نه خیلی شدید. امروز رفتم حموم اومدم بی ...

اره گلم دل درد کمر درد تیر کشیدن واژن همه رو دارم اما رد می‌کنه بعضی وقتا میگیره🥺

سلام من طبق معمول اخر هفته ها خونه مادرم هستم و سرمون شلوغ  امروز بسیاااار خسته شدم دخترم رو ز ...

سلام عزیزم

وای گلم چقدر سختت شده.خدا قوتت بده.

دقیقا منم همینجام درد میکنه و از تو استخونش‌میسوزه.خیلی کلافه ام میکنه.میدونم چی میگی.

دکتر گفت به من کلسیم بخور.فعلا که من نخوردم.

2706