2726
عنوان

دورهمی مامانای تیر و مرداد

| مشاهده متن کامل بحث + 151162 بازدید | 24268 پست
میگم مانلی دلش افتاده بود نسبت به شماو من😂😂😂😂

دقیقا

خدایا شکرت برای دوتا هدیه های قشنگت ..... دخترای نازنینم عاشقانه دوستتون دارم امیدوارم بتونم تمام عشقمو به پاتون بریزم تا لبریز محبت و مهربونی بشید و به بقیه محبت کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام گلم به دلم افتاده بود پس بی دلیل نبود🤣🤣🤣 حالا کم و زیادش دیگه  چطوریه؟؟😆😗 چالش ...

🤣🤣😅😅😅😅😅😅دیگه خلاصه مادر جان گفتم اطلاع بدم اجازه که نگرفتم حداقل اطلاع بدم .

نه به منع رابطه

خدایا شکرت برای دوتا هدیه های قشنگت ..... دخترای نازنینم عاشقانه دوستتون دارم امیدوارم بتونم تمام عشقمو به پاتون بریزم تا لبریز محبت و مهربونی بشید و به بقیه محبت کنید
2728
یا خدا🤣🤣🤣🤣 والا شما برین جفتتونم پایین باشه من فکر نکنم دیگه بتونین 🤣🤣🤣

🤣🤣🤣🤣🤣نه من اونجوریام نیستم جز بانوان سردم اتفاقا.  حالا دیکه پیش اومد

🤣🤣🤣🤣🤣🤣 👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻

نگم برات 🤭🤭🤭🤭🤭🤭🤭

سلام. شما برای غربالگری اول هفته چندم رفتین؟! 

میگن گوشی تو دوران حاملگی خطرناکه روزی چن ساعت از گوشی استفاده میکنین؟! 

دو مورد از بیهوده ترین احساسات: غصه خوردن برای اتفاقی که افتاده است و نگران اتفاقی که احتمال دارد و در آینده روی دهد𖠌☕︎
نگم برات 🤭🤭🤭🤭🤭🤭🤭

به این میگن مامان پناه آزاری 

سلام. شما برای غربالگری اول هفته چندم رفتین؟!  میگن گوشی تو دوران حاملگی خطرناکه روزی چن ساعت ...

من ۱۲ هفته و ۱روز که تو سونو گفت ۱۲ هفته و ۳ روزی . گوشی نگم برات تا دلت بخواد استفاده میکنیم

بخدا برای منم پیش میاد دیگه 😄😄😄😄 وای چه شیطون شدیم 🤣🤣🤣🤣🤣

🤣🤣🤣🤣🤣یکم اوضاع بهتر شد دکتر اوکی دادبرو دلی از عزا دربیار 

من ۱۲ هفته و ۱روز که تو سونو گفت ۱۲ هفته و ۳ روزی . گوشی نگم برات تا دلت بخواد استفاده میکنیم

من این هفته میشه ده هفتم دکتر گفته برم برا غربالگری ولی میگن غربالگری هفته 11 یا 12 خوبه

منم خیلی از گوشی استفاده میکنم از یه طرفیم نگرانم میگن خیلی مضرره

دو مورد از بیهوده ترین احساسات: غصه خوردن برای اتفاقی که افتاده است و نگران اتفاقی که احتمال دارد و در آینده روی دهد𖠌☕︎
من این هفته میشه ده هفتم دکتر گفته برم برا غربالگری ولی میگن غربالگری هفته 11 یا 12 خوبه منم خیلی ا ...

خیلی زوده بابا نرمالش اینه ۱۲ بری .

من سر اولی رعایت کردم ولی الان نه  

سلام. شما برای غربالگری اول هفته چندم رفتین؟!  میگن گوشی تو دوران حاملگی خطرناکه روزی چن ساعت ...

من تو ۱۱ هفته و ۱ روز رفتم . برای شرایطم زودتر رفتم . 

میگن از ۱۱ تا۱۳ خوبه

خیلی زیاد متاسفانه گوشی استفاده میکنم 

2706