2733
2734
نمیدونم چون اتاقش تاریک بود و اون علائم رو نشونش میداد ممکنه اشتباه شده باشه ؟ گفت تنبلی چشم نداره ولی آسیگماته باید عینک بزنه گفتم تا کی گفت همیشه اصلا نمیتونم قبول کنم که پسرم عینکی بشه بعد دکتره گفت حالا سه چهار ماهه دیگه بیا دوباره امتحان کنم ممکنه تنبلی چشم باشه اشتباه کرده باشه ؟ اگه تجربه ای دارین لطفا بگین
عزیزم تنبلی چشم وقتی است که شماره ضعیفی دو تا چشم با هم دو شماره اختلاف داشته باشه.
پسر 5 ساله منم چشم هاش آستیگماتیک داره.
باید فعلا عینک بزنه ولی شماره اش خیلی تفاوت نمی کنه تا سن 7 و 8 سالگی که کم شدن شماره چشم اون موقع خودشو نشون میده.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من خودم استیکمات هستم با با ،برادر و خواهرم هست ارثی توی ما بابام چون حسابدار بود ضعیف هم بود عینک میزنه ولی من وخواهرم فقط موقع مطالعه میزنیم الان چندین ساله هیچ اتفاقی برام نیفتاده وحتی شمارشهم تغییر نکرده
2738
خیلی ها چشمشون آستیگماته . خود من هم همین طورم . باید همیشه عینک بزنم . مشکل حادی نیست . عینکی بودن هم چیز عجیب و غریبی نیست . خدا رو شکر کن که مشکل دیگه ای نداشته . بزرگ هم که بشه یعنی بعد 18 سالگی می تونه با لیزر برطرفش کنه .
فروشگاه احساس خوب شیراز ...30 متری سینما سعدی...جنب بانک کشاورزی از صفحه اینستاگرام ما دیدن کنید ؛ feelgood.Ir feel.wood
آستیگات چیزی نیست که با عینک خوب بشه . عینک زدن تو آستیگمات برای دادن دید بهتر به فرد هست .
فروشگاه احساس خوب شیراز ...30 متری سینما سعدی...جنب بانک کشاورزی از صفحه اینستاگرام ما دیدن کنید ؛ feelgood.Ir feel.wood
2706