2737
2734

من با ی اقا پسری اشنا شدم و دوست شدیم با هم 

واسه خوشحالیم هر کاری کرده از سفر بگیر تا خرید هر چیزی 

بعد من تو هفته اخیر ۴ شب باهاش بیرون بودم و حقیقا خرج زیادی رو دستش گذاشتم ینی  شبی حداقل ی تومن خرج کرد😐

خب خودش غذا میگرفت من حتی میگفتم ن نگیر من سیرم

ولی از اول دوستیمون همش میگف دختری خوبه ک مث مادر باشه برای ادم 

معرفت داشته باشه مث فلان دوس دخترم ک مریض بودم برام سوپ میورد تا فلان جا و این حرفا...

و بعد امشب بهم گفت ک من حرفای جدی دارم 

و منظورم اینه ک فقط با خودم باشی...

و برام مثل مادر باشی

وگفتم ی مثال بزن چ کاری برات انجام بدم گفت مثلا غذا درست کنی!

(من خودم مجردی زندگی میکنم )

ولی ب هیچ عنوان اشپزی خاصی نمیکنم و فقط در صورت رژیم بودنم  غذای رژیمی خودمو سر سری در حد سیری میپزم!

واقعا استعدادشو ندارم ...علاقه م ندارم

حالا بنظر شما این اقا چون خرج غذاها کرده الان بهش فشار اومده این درخواستو داره ...من چجوری بهش بگم من اینکارو نمیکنم!

یا اینکه چجوری بفهمونم ن برام غذا بخر ن توقع داشته باش من بپزم ...ولی در کل حس میکنم منظورش از غذا  اینه ک ببینه منم ی کاری براش میکنم!

یا سطح توقعاتش کم کم بره بالاتر

میگن مغز ادم تا ۷ دقیقه بعد از مرگشم کار میکنه!من تا ۷ دقیقه بعد از مرگمم دوست دارم🖤😔💍همین قدر که میدونم زنده ای و زیر عکست میزنن انلاین خداروشکر میکنم😖بدیایی که به من کردیو به اون نکن عشقم!⁦☺️🍃🌹⁩هستیِ مــن💍😻

خب ی چیزی بگید دیک😒

میگن مغز ادم تا ۷ دقیقه بعد از مرگشم کار میکنه!من تا ۷ دقیقه بعد از مرگمم دوست دارم🖤😔💍همین قدر که میدونم زنده ای و زیر عکست میزنن انلاین خداروشکر میکنم😖بدیایی که به من کردیو به اون نکن عشقم!⁦☺️🍃🌹⁩هستیِ مــن💍😻

ببين من خودم ميرفتم براش غذا اينا درست ميكردم هميشه تو خريد كمكش ميكردم حاي مهموني اينا داشت ميرفتم راه مينداختم مراسم زودتر برميگشتم خودم دوست داشتم و اينكه ايشونم هميشه ميگه معرفتت برام خيلي ارزش داشت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این آقا خلأ عاطفی جدی از مادر داره دنبال کسی میگرده این خلأ عاطفی رو پر کنه 

مسأله اینجاست که اولا تو یه روزی از مادر بودن خسته میشی دوما این خلأ عاطفی هرگز نمیتونه توسط پارتنر پر بشه و باید درمان بشه ، اگه قصدت ازدواجه بیشتر و عمیق تر بررسیش کن و مشاوره برید حتما 

2731

تا حالا فکر میکردم دوست پسر و دخترا تو خیابونی جایی همو میبینن بعدشم خداحافظ.کاری به شما ندارم ولی خداییش نگرانم میترسم برا پسرم زن بگیرم با این اوصاف خیلی از دخترا و پسرا تجربه زیادی دارن .فراتر از حد یک آدم مجرد

ببين من خودم ميرفتم براش غذا اينا درست ميكردم هميشه تو خريد كمكش ميكردم حاي مهموني اينا داشت ميرفتم ...

من نمیتونم اشپزی کنم!😐مستقیما بهش بگم نه؟

تا حالا فکر میکردم دوست پسر و دخترا تو خیابونی جایی همو میبینن بعدشم خداحافظ.کاری به شما ندارم ولی خ ...

ن عزیزم اشتباه فک میکنی و میکردی الان سالهاس ک همه چی خیلی فراتر از تصور شماس

2738

بنظر من شاید مقداری ربط داشته باشه ب خرج کردن ولی درکل همه ی مردا دوسدارن ک زن براشون خودش بپذه، خوب طبیعیه ، ولی علاقه داشته باشی یانه بالاخره ک باید یادبگیری ،مردام خیلی براشون مهمه ک دستپخت زنشونو کسیکع دوسدارنو بخورن خوب

این آقا خلأ عاطفی جدی از مادر داره دنبال کسی میگرده این خلأ عاطفی رو پر کنه  مسأله اینجاست که ...

اخه کمبودی از سمت مادر نداره 

زنده هست و براش اشپزیم میکنه!

تا حالا فکر میکردم دوست پسر و دخترا تو خیابونی جایی همو میبینن بعدشم خداحافظ.کاری به شما ندارم ولی خ ...

حریم رو بدون تابو و بکن نکن به فرزندت بشناسون اون وقت برای به اشتراک گذاشتن این حریم رها و بی چارچوب عمل نمیکنه 

راستی مادر داره یانه

داره و هست و محکم پابرچا🤣

2706