2410
2553
عنوان

چرا جاری انقد حسوده!!

| مشاهده متن کامل بحث + 4157 بازدید | 111 پست

اینکه میگی اولین یلدامه و تازه عروسم اما اون چند ساله عروسی کرده خیلی به ضرر خودته داری به شوهرت یاد میدی که الان برات ارزش دارم بعد چند سال کهنه میشم و حقم یه گوشی و حتی زندگی معمولیه

من اصلا حسود نیستم ولی اولین یلدایمه بلاخره نامزدم خیلی فرق داره 

مگه یلدا آیفون مد شده؟قبلا که کیک و نیوه و آجیل و میوه مد بود

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

برا یلدایی میخوا گوشی بخری😐مگه گوشی ندارین 

این از من به شما نصیحت فعلا گوشی نخرین الان میگن ببین چقدر بچه است بزارید ازدواج کردین رفتن سر خونه زندگیتون انوخت براتون به یه مناسبت بخره فعلا طلا والا طلا رسمه تو دوران عقد یا نامزدی

2720
کسی که حسودی میکنه عاقله 😐 منی که اولین یلدایمه لوس و بچه ام !!

آره اولین یلدایی .اولین یلدایی.هدیه زورکی به چه دردت میخوره اگه نامزدت یه روسری ناز بخره ارزشش بیشتز از ایته که زورکی تو بره آیفوع بخره هی بگی اولین یلدامه،😖

2714
ماشالاخب جفتشون وضعشون خوب ک

خب من شوهرم اوکی داد چون بهم گفته بود چی بخرم مادر شوهرم گفته بود نیم ست من چون گوشی خواهرم دستمه گفتم گوشی میخوام شوهرمم خودش سامسونگ اولترا داره یعنی اینطور نیست که بگم یه چیزی خواستم که در توانش نیست 

خب من شوهرم اوکی داد چون بهم گفته بود چی بخرم مادر شوهرم گفته بود نیم ست من چون گوشی خواهرم دستمه گف ...

انشالا مبارکت باشه گلم ب دلخوش پیش پیش هرچیزی ک دلت میخادوبخر...اسی ب دورازشوخی حالاکدوم جاریاخوشگلید..چن سالته

انشالا مبارکت باشه گلم ب دلخوش پیش پیش هرچیزی ک دلت میخادوبخر...اسی ب دورازشوخس حالاکدوم جاریاخوشگلی ...

من ٢١سالمه از همشون قشنگ ترم 😅نه اینکه خودم بگما عمه های شوهرم میگن عروس کوچیکه ی مریم از تمام عروساش قشنگ تره اما خواهرشوهرام قشنگن 

جاریای اول و دومم بزرگن فک کن جاری بزرگم پسرش ٢٤سالشه از من بزرگ تره 

2706